Dom rodzinny Izabeli Małysz w telewizji! Nie uwierzycie, Polsat pokazał wszystko

2021-09-13 21:56
Izabela Małysz, Adam Małysz
Autor: Instagram/ izamalysz Izabela Małysz, Adam Małysz

Fani i miłośnicy Izabeli Małysz dostali wielką niespodziankę! W trakcie trzeciego odcinka "Tańca z Gwiazdami" gwiazdy zapraszały swoich partnerów tanecznych w miejsca dzieciństwa. Niespodziewanie. żona jednego z najlepszych skoczków narciarskich w historii postanowiła pokazać dom swojej mamy. Wszystko zostało pokazane na kamerach!

Izabela Małysz postanowiła zaskoczyć fanów. Żona Adama Małysza, która jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" zaprosiła swojego tanecznego partnera - Stefano Terrazzino do Wisły, gdzie przed kamerami pokazała dom swojej mamy. Nie da się ukryć, że nikt z telewidzów nie mógł się tego spodziewać.

Wojtek Gola krzyczał ze strachu! Wszystko nagrały kamery, niebywałe sceny

Izabela Małysz pokazuje dom mamy. Wszystko uwieczniły kamery

Żona Adama Małysza, od początku swojej przygody z programem wzbudza wielkie emocje u fanów programu. Żona legendy skoków narciarskich w trzecim odcinku programu zaprosiła swojego tanecznego partnera do Wisły, gdzie pokazała, w jakich warunkach się wychowywała. Kamery telewizji Polsat zostały zaproszone do ogródka, gdzie gwiazda show wraz z mamą i tancerzem wspominali, jaką osobą była Izabela Małysz za młodu. Trzeba przyznać, że żona medalisty olimpijskiego z Vancouver i Salt Lake City wychowywała się w wyjątkowo pięknych warunkach, a w jej domu rodzinnym nie brakowało miłości i wsparcia ze strony rodziców.

Wiemy, kiedy Fabiański rozegra ostatni mecz w kadrze! Mamy potwierdzenie

Aby zobaczyć, z jakimi problemami w małżeństwie zmagała się Izabela Małysz, przejdź do galerii poniżej

Izabela Małysz została zachęcona przez rodzinę do udziału w "Tańcu z Gwiazdami"

Tuż przed udziałem w tanecznym show telewizji Polsat, Izabela Małysz wyznała, że do udziału w programie zachęcała ją jej rodzina, która bardzo ją wspiera w trakcie całego przedsięwzięcia.

- Byli na tak. Mogę nawet śmiało stwierdzić, że córka, mama i mąż namawiali mnie na udział w show, kiedy ja sama jeszcze nie byłam do końca zdecydowana - mówiła Izabela Małysz w rozmowie z "Pomponikiem",

Izabela Małysz
Autor: screen - Polsat
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze