Łukasz Fabiański

i

Autor: Cyfra Sport Łukasz Fabiański

Wiemy, kiedy Fabiański rozegra ostatni mecz w kadrze! Mamy potwierdzenie

2021-09-13 18:11

Łukasz Fabiański doczeka się swojego pożegnalnego spotkania w barwach reprezentacji Polski! Bramkarz West Ham United, który zadziwił kibiców informacją o końcu przygody z kadrą narodową po Euro 2020, miał dojść do porozumienia z władzami PZPN w sprawie ostatniego dla "Biało-Czerwonych". Wiemy już, kiedy do tego dojdzie.

Łukasz Fabiański doczeka się pożegnalnego meczu w barwach reprezentacji Polski. Piłkarz, który występuje obecnie w barwach West Ham United doszedł do porozumienia z władzami PZPN w sprawie organizacji ostatniego spotkania, co zostało potwierdzone przez Sebastiana Staszewskiego z "Interii", jak też Piotra Koźmińskiego z "WP.Sportowe Fakty". Znamy wszelkie szczegóły.

Legenda pojawi się na PunchDownie! Mamy oficjalne potwierdzenie

Łukasz Fabiański będzie miał pożegnalne spotkanie w barwach reprezentacji Polski. Media podają szczegóły

Według informacji mediów, do pożegnania Łukasza Fabiańskiego dojdzie już w trakcie następnego zgrupowania reprezentacji Polski. Były golkiper m.in. Arsenalu i Legii Warszawa ma dostać od Paulo Sousy możliwość występu przeciwko San Marino w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata w Katarze. Piłkarz ma dostać kilkadziesiąt minut, a potem zostanie pożegnany przez szpaler przygotowany przez kolegów z reprezentacji. Nie wiadomo, o jakim wymiarze czasowym mowa, ale pojawia się plotka, że "Fabian" spędzi na boisku 57. minut, ponieważ zanotował w kadrze dokładnie taką samą liczbę występów.

Dawid Kubacki zabrał córkę na niezwykłą wycieczkę. Mała Zuzia była zafascynowana!

Bartosz Kurek: Rosjanie łatwo skóry nie sprzedadzą

Fabiański o pożegnaniu z reprezentacją

Jeszcze kilka dni temu doświadczony gracz udzielił wywiadu dla Canal + Sport, w którym powiedział o swoim pożegnaniu z kadrą. Wskazywał wtedy, że byłby to dla niego wielki zaszczyt.

- Nie chcę wywierać jakiejkolwiek presji czy czegoś w tym stylu. Jeśli dojdzie do takiego spotkania, byłoby to dla mnie ogromnym wyróżnieniem - mówił były już piłkarz reprezentacji Polski na antenie Canal + Sport.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze