Legenda pojawi się na PunchDownie! Mamy oficjalne potwierdzenie

2021-09-13 16:46
Zuluzinho
Autor: instagram.com/martins.zuluzinho

Federacja PunchDown przygotowała wielką niespodziankę dla swoich fanów! Szefostwo organizacji potwierdziło, że kontrakt z organizatorami podpisał legendarny gwiazdor sportów walki - Mighty Zuluzinho. Przyszły udział w imprezie Brazylijczyka, znanego głównie z występów w MMA będzie wielką atrakcją dla każdego miłośnika mocnych wrażeń i sportowej adrenaliny.

Federacja PunchDown ogłosiła wielką niespodziankę dla swoich fanów! Szefostwo gali, która cieszy się coraz większą popularnością, ogłosiło, że kontrakt z federacją zawiązał legendarny zawodnik MMA - Mighty Zuluzinho. Brazylijczyk, znany głównie z wielkiej kariery w MMA będzie miał okazję spróbować swoich sił w pojedynkach na uderzenia "z liścia".

Wojtek Gola krzyczał ze strachu! Wszystko nagrały kamery, niebywałe sceny

Federacja PunchDown z wielką niespodzianką dla fanów. Legenda zakontraktowana

Gala PunchDown jest wydarzeniem, które zyskuje wielką popularność. Impreza, w której trakcie sportowcy, jak i celebryci okładają się z otwartej ręki po twarzach, będzie miała kolejną gwiazdę. Reprezentant Brazylii, który do tej pory próbował swoich sił w walkach MMA, a więc Mighty Zuluzinho, został zaprezentowany przez włodarzy imprezy jako gwiazda federacji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Trzeba przyznać, że udział tak kultowego sportowca sprawi, że o gali znów zrobi się głośno. Miłośnicy twardych starć na uderzenia w twarze nie mogą się doczekać, kiedy to sportowiec z Ameryki Południowej zadebiutuje na imprezie.

Nowy prezes PZPN zadziorny i charakterny! Porównali Cezarego Kuleszę do wielkiej angielskiej gwiazdy

Aby zobaczyć zdjęcia z trzeciej edycji PunchDown, przejdź do galerii poniżej.

Punchdown rozgrzeje serca kibiców. Kolejna edycja już niebawem

O ile nie wiemy, kiedy Brazylijczyk zadebiutuje w federacji, o tyle sama gala zaplanowana jest już na 22 pażdziernika 2021 roku.

- Najbliższe wydarzenie odbędzie się 22 października 2021 w Studio P1 The Next Level Wrocław. Na zwycięzcę fazy pucharowej czeka nagroda główna w wysokości 50.000zł!  Dodatkową atrakcją wydarzenia będą przygotowane pojedynki specjalne, w których naprzeciwko siebie staną znane postaci z różnych środowisk. - czytamy na stronie internetowej federacji.

Punchdown
Autor: instagram.com/punchdown
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze