Dawid Kubacki, Marta Kubacka

i

Autor: Instagram/_marta_ku_ Dawid i Marta Kubaccy

Dawid Kubacki zabrał córkę na niezwykłą wycieczkę. Mała Zuzia była zafascynowana!

2021-09-13 13:16

Dawid Kubacki to jeden z liderów polskiej kadry skoczków narciarskich. W ostatnim czasie ma on jednak więcej obowiązków pozasportowych, niż do tej pory, bowiem na świat przyszło jego pierwsze dziecko. Mała Zuzia jest oczkiem w głowie Marty i Dawida Kubackich. Teraz skoczek zabrał córeczkę na niezwykłą wycieczkę. Dziewczynka wydawała się wręcz zachwycona!

Dawid Kubacki przez lata budował swoją pozycję w polskiej kadrze skoczków narciarskich. Choć nie osiąga tak wielu sukcesów jak Kamil Stoch, to wraz z nim i Piotrem Żyłą stanowi jeden z filarów reprezentacji. To właśnie na wspomnianej trójce opierają się wyniki w zawodach drużynowych, w których notujemy wiele sukcesów. Skoczkowie powoli szykują się do startu sezonu zimowego, jednak w dużej mierze korzystają też z urlopów, dzięki którym mogą spędzić czas z rodzinami. Dawid Kubacki szczególnie chętnie poświęca się teraz rodzinie, bowiem na początku roku na świat przyszła jego córka, Zuzanna. 31-letni skoczek chętnie dzieli się z fanami zdjęciami, na których widać, jak spędza czas ze swoją pociechą. Tym razem Dawid Kubacki udał się wraz z całą rodziną na niedzielną wycieczkę do specjalnego miejsca, w którym mała Zuzia mogła zbliżyć się do natury.

Piotr Żyła mógłby zawstydzić niejednego mięśniaka! Skoczek zdradził ile wyciska na siłowni

Dawid Kubacki zabrał córkę do ZOO

Śledząc aktywność Dawida Kubackiego w mediach społecznościowych możemy zauważyć, że wraz z żoną stara się on zapewnić swojej córce nie lada atrakcje. Tak było także tym razem, gdy cała trójka wybrała się do tatrzańskiego ZOO. Miejsce to pozwala m.in. na własnoręczne karmienie zwierząt, z czego Dawid Kubacki chętnie skorzystał. Postanowił on nakarmić owcę i parę lam, trzymając przy tym cały czas na rękach swoją córkę. Mała Zuzia z wielkim zainteresowaniem spoglądała na zwierzęta, które podeszły bardzo blisko.

Ewa Bilan-Stoch robi to zawsze, gdy tylko Kamil wyjeżdża z domu! To już tradycja

 - Niedziela wśród zwierząt – napisał Dawid Kubacki na Instagramie, a pod zdjęciem fani zostawili masę pozytywnych komentarzy. „Jak słodko”, „ale uroczo”, „Super zdjęcia”, „O rany jaka śliczna Zuzanna” pisali internauci, zachwycając się rodzinną fotografią Kubackich.

Dawid Kubacki z córką Zuzanną

i

Autor: Instagram / dawid.kubacki.official Dawid Kubacki z córką Zuzanną
Sonda
Czy lubisz Dawida Kubackiego?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze