Piotr Żyła mógłby zawstydzić niejednego mięśniaka! Skoczek zdradził ile wyciska na siłowni

2021-09-12 11:27
Piotr Żyła na siłowni
Autor: Instagram/ piotr_zyla_official Piotr Żyła na siłowni

Pomimo upływających lat, Piotr Żyła dalej zalicza się do grona najlepszych skoczków w reprezentacji Polski. "Wiewiór" na razie nie ma zamiaru odwieszać nart na kołek i dalej trenuje, aby być w optymalnej formie przed rozpoczęciem nowego sezonu Pucharu Świata. Żyła pochwalił się ostatnio zdjęciem z siłowni, co od razu skłoniło fana do pytania, ile tak naprawdę wyciska skoczek. Odpowiedź Żyły może zawstydzić niejednego mięśniaka.

Trudno wyobrazić sobie fana skoków narciarskich w Polsce, który nie wiedziałby kim jest Piotr Żyła. Jeden z liderów reprezentacji Polski w skokach narciarskich od wielu lat uchodzi również za ulubieńca tłumów przez swoje poczucie humoru i styl bycia. "Wiewiór" jest oczywiście również bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się ze swoimi fanami kolejnymi informacjami z życia prywatnego. Ty razem Piotr Żyła postanowił pochwalić się zdjęciem z siłowni, gdzie skoczek przygotowuje się do rozpoczęcia kolejnego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich, który już za pasem. Post okazał się odpowiednią okazją dla jednego z fanów Piotr Żyły, aby dowiedzieć się jak trenuje jego idol. Na odpowiedź nie musiał długo czekać, chociaż bez wątpienia wyznanie Piotra Żyły zaskoczy wielu internautów zajmujących się kulturystyką i przesiadujących w siłowni. 

Ewa Bilan-Stoch robi to zawsze, gdy tylko Kamil wyjeżdża z domu! To już tradycja

Sprawdźcie, ile waży Piotr Żyła klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Piotr Żyła wyciska niesamowite ciężary! Skoczek pochwalił się ile bierze w serii, wielu osiłków może być w szoku

Ćwiczenia siłowe, zwłaszcza te poprawiające kondycję nóg, są bardzo ważne w świecie skoków narciarskich. W dużej mierze to właśnie od przygotowania tych partii ciała zależy, jakie wyniki osiągać będzie zawodnik w czasie sezonu. Nic więc dziwnego, że Piotr Żyła bierze na siebie spore obciążenie, pomimo swojej niedużej wagi. - Ile kg bierzesz w przysiadzie? pozdrawiam, życzę sukcesów - napisał pod zdjęciem Piotra Żyły jedne z fanów. - 110 kg w serii - odpisał mu skoczek. Jak widać, skoczek nie opuszcza dni treningowych, a kolejne lata na karku nie są w stanie sprawić, żeby Żyła odpuszczał zarówno poza sezonem, jak i w jego trakcie. 

Żona Macieja Kota niecałe pół roku po porodzie znalazła się nad przepaścią. Ciężko znaleźć właściwe słowa

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze