Wzruszona Karolina Małysz w dniu ślubu

i

Autor: PAPARA53

Suknia ślubna Karoliny Małysz kosztowała fortunę! Pracowały nad nią cztery krawcowe

2021-09-13 14:18

Ale zjawiskowo wyglądała Karolina Małysz podczas swojego ślubu. Piękna córka "Orła z Wisły" zachwyciła wszystkich niesamowitą kreacją. Poznaliśmy szczegóły niesamowitego projektu. Ten kosztował niemałe pieniądze, a przy sukni oprócz projektantki pracowały cztery krawcowe. Użyto kilkadziesiąt metrów tkanin i tiulu włoskiego. Ręcznie zdobiono ją kwiatkami i kamieniami.

To był piękny ślub w rodzinie Małyszów. Młoda Karolina wyszła za mąż za Kamila, z którym zna się wiele lat. Para przez dwa lata pozostawała w narzeczeństwie po kilku latach związku. Teraz razem wybrali się w podróż poślubną, ale wciąż pojawiają się nowe informacje w sprawie ich najważniejszego dnia w życiu. Wyszło na jaw, jak wyglądały prace przy ślubnej sukni. Te były bardzo poważne. Cały projekt był bardzo kosztowny, ale co z tego, gdy efekt jest tak piorunujący! Wydało się, ile kosztowała, kto projektował i ile osób było zaangażowanych w uszycie pięknego stroju.

Dawid Kubacki zabrał córkę na niezwykłą wycieczkę. Mała Zuzia była zafascynowana!

Ślub córki Małysza. Suknia kosztowała fortunę

Ślub i wesele, na którym Małysz zaprezentowała się w kolejnej pięknej sukni, odbywało się w Szczyrku. Zaproszeni goście bawili się znakomicie. Na nagraniach wideo widać, jak bardzo szalał także Adam Małysz. Legendarny "Orzeł z Wisły" bawił się do białego rana razem z parą młodą i innymi weselnikami.

Suknia ślubna Karoliny Małysz była zaprojektowana przez Patrycję Kujawę. Jak informuje "Party", pracowało nad nią pięć osób - oprócz projektantki były to także cztery krawcowe. - Karolina Małysz i jej Martina (czekałam tak długo ze zdjęciami bo obiecałam to tej dziewczynie). Serdecznie dziękuję za zaufanie. Nigdy nie przeszło mi przez myśl ze córka legendy sportu pójdzie w sukni z mojego atelier do ślubu - napisała Kujawa na Instagramie.

Mariusz Pudzianowski robił to tak długo, że młodym zrobiło się głupio! Mistrz nie zardzewiał

Szalona zabawa na weselu Karoliny Małysz

Do projektu sukni ślubnej Małysz zużyto 40 metrów tiulu włoskiego i innych tkanin. Całość była ręcznie zdobiona kamieniami i kwiatkami. Kreacja miała kosztować około ośmiu tysięcy złotych.

Sonda
Czy Adam Małysz to najwybitniejszy polski skoczek w historii?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze