Mariusz Pudzianowski robił to tak długo, że młodym zrobiło się głupio! Mistrz nie zardzewiał

2021-09-13 12:02
Tak przez lata zmieniał się Mariusz Pudzianowski
Autor: Tomasz Radzik / Super Express Tak przez lata zmieniał się Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski to jedna z ikon polskiego sportu. Polak przez lata dominował na zawodach strongmanów, a później trafił do czołówki zawodników MMA w naszym kraju. Aktualnie „Pudzian” wciąż walczy w KSW i pod tym kątem trenuje od lat. To nie przeszkadza mu jednak, aby okazjonalnie wziąć udział w zawodach strongmanów, a jego występy mogą zawstydzać młodszych zawodników.

Mariusz Pudzianowski, mimo 44 lat na karku, wciąż jest aktywnym sportowcem i walczy w MMA. „Pudzian” od lat jest związany z KSW, choć początek tej współpracy nie był łatwy, szczególnie dla federacji, która musiała… zapożyczyć się, aby opłacić gażę Pudzianowskiego w walce z Najmanem. Niedawno ulubieniec fanów miał zmierzyć się z Thorem Bjornssonem, słynnym „Górą” z serialu „Gra o Tron”, ale starcie to najpewniej nie dojdzie do skutku. Niedawno pojawiła się jednak inna ciekawa plotka, że „Pudzian” może stanąć do walki z inną legendą KSW, Mamedem Chalidowem. Choć obaj wyrażają chęć, aby zmierzyć się w klatce, do konkretów wciąż daleko. Okazuje się jednak, że Mariusz Pudzianowski, który już od lat nie startuje regularnie w zawodach strongmanów, wciąż może popisać się niezwykłą siłą, której brakuje młodszym zawodnikom.

Jaruzelska zszokowała Najmana pytaniem! Po nim zaczął szczerze rozprawiać o śmierci

Mariusz Pudzianowski znów zaimponował siłą, jak za dawnych lat

W minioną niedzielę 12 września w Podegrodziu odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Strongman. Mariusz Pudzianowski pojawił się na nich jako gość specjalny, co z pewnością podniosło rangę tego wydarzenia. Niewielu mogło się jednak spodziewać, że 44-letni 5-krotny mistrz świata strongman weźmie udział w jednej z konkurencji i zawstydzi swoich rywali.

Zadyma podczas MTV VMA! Conor McGregor próbował uderzyć Machine Gun Kelly

Mariusz Pudzianowski, który przecież od lat trenuje pod kątem walk w MMA, bez większego problemu wygrał konkurencję Uchwyt Herkulesa. Obciążenie na każdej z rąk wyniósł aż 200 kg, a "Pudzian" wytrzymał najdłużej ze wszystkich uczestników. Poniżej wideo, na którym widać, jak zawodnik KSW bez większego problemu pokonuje młodszą konkurencję.

Sonda
Czy lubisz Mariusza Pudzianowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze