Zadyma podczas MTV VMA! Conor McGregor próbował uderzyć Machine Gun Kelly

2021-09-13 6:59
MTV VMA: Zadyma z Conorem McGregorem
Autor: AP PHOTO MTV VMA: Zadyma z Conorem McGregorem

Zagotowało się podczas tegorocznej gali MTV VMA! Podczas wyjątkowego wydarzenia zrobiło się gorąco już na czerwonym dywanie. Nikt ze świata sportu z pewnością nie będzie zaskoczony, że w centrum wydarzeń był kontrowersyjny Irlandczyk, Conor McGregor. Legenda UFC i jedna z ikon sportu tym razem jednak nie rozpoczęła konfrontacji. Za ochroniarzami chował się Machine Gun Kelly.

Gdzie dzieje się coś "ciekawego", tam zawsze jest Conor McGregor! Legendarny wojownik UFC ma coraz większą liczbę przeciwników, ale nie ma wątpliwości, co do jednego - jest kolorowym ptakiem świata sportu. Gdzie się nie pojawi, tam wzbudza ogromne emocje. Tym razem znalazł się na gali MTV VMA. Nikt nie spodziewał się, że i tam może znaleźć się w centrum akcji i wziąć udział w poważnych przepychankach. "The Notorious" starł się z raperem Machine Gun Kellym. Jak informuje "TMZ", latały pięści, napoje, a zaczęło się dość niewinnie!

MTV VMA: Zadyma z udziałem McGregora

Według pierwszych relacji osób z otoczenia legendy UFC, McGregor ruszył w kierunku rapera, by się z nim przywitać. Ten miał rzucić kilka słów w stronę irlandzkiego wojownika. Nagle ochrona odepchnęła Conora od muzyka. Były mistrz największej organizacji był w niemałym szoku, że został tak potraktowany. W ruch miały pójść pięści oraz napoje, które McGregor rzucił w stronę Machine Gun Kelly.

Dramat na meczu pod Opolem. Reanimacja piłkarza na boisku trwała 45 minut

Inne doniesienia portalu "TMZ" głoszą, że McGregor miał poprosić rapera o fotografię. Ten niespodziewanie odepchnął gwiazdora UFC. Wtedy sytuacja eskalowała bardzo szybko i przerodziła się w szarpaninę.

Conor McGregor - OSIĄGNIĘCIA

Conor McGregor to legenda sportów walki. Irlandczyk trafił do UFC w 2013 roku i z miejsca stał się wielką gwiazdą. Był podwójnym mistrzem organizacji. Ostatnio w lipcu 2021 roku przegrał z Dustinem Poirierem przez kontuzję nogi.

Sonda
Interesujesz się sportami walki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze