Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski

i

Autor: fot. Marcin Wziontek/Tomasz Radzik/Super Express Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski

Będzie walka Pudzianowski - Khalidov?! Mamed zabrał głos, wszystko jasne. Jesteśmy w szoku!

2021-09-06 14:12

Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov to legendy KSW. Panowie nadal występują w barwach tej federacji, a temat ich walki powraca jak bumerang. Głos w sprawie ewentualnego pojedynku z Pudzianowskim zabrał właśnie Khalidov. Czyżby coś było na rzeczy?!

Na ostatniej gali KSW 63 Roberto Soldić pokonał w walce wieczoru Patrika Kincla i tuż po wygranej podbiegł do będącego pod klatką Mameda Khalidova. Soldić zaproponował mu pojedynek, na który legenda KSW przystała.

Błachowicz podjął się niezwykłego wyzwania. To będzie jazda bez trzymanki!

Wiele zatem wskazuje na to, że wkrótce panowie skrzyżują rękawice, ale Khalidova przed kamerą Polsatu Sport zabrał głos również w sprawie ewentualnej konfrontacji z Mariuszem Pudzianowskim. Jego odpowiedź nas zaskoczyła!

- Po walce Pudzianowskiego z "Jurasem" pojawiło się pytanie, czy zawalczyłbym z "Pudzianem". Ja zawsze mówiłem, że będę walczył z zawodnikiem sportów walki. Pudzianowski jest stuprocentowym zawodnikiem MMA. Jeżeli będzie taka propozycja, to będę walczył i z Pudzianowskim. O ile to jest realne... - zaznaczył Khalidova.

Pytanie tylko w jakiej kategorii miałoby dojść do takiej batalii. Khalidov jest mistrzem KSW w wadze lekkiej, której limit wynosi 84 kg, z kolei Pudzianowski przed pojedynkiem z Jurkowskim ważył... 115,2 kg. Różnica spora, ale takie starcie na pewno rozgrzałoby kibiców w Polsce, prawda?

Szpilka w MMA czy boksie? Jasna deklaracja promotora! Dwa nazwiska w grze

Nagła metamorfoza Mameda Khalidova. Po tych zdjęciach będziecie OSŁUPIENI, ciężki szok
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze