Jan Błachowicz

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express

Błachowicz podjął się niezwykłego wyzwania. To będzie jazda bez trzymanki!

2021-09-06 13:56

Jan Błachowicz 30 października na gali UFC 267 w Abu Zabi po raz drugi bronić będzie pasa mistrza UFC w wadze półciężkiej. Rywalem Polaka będzie Brazylijczyk Glover Teixeira. Zanim jednak "Cieszyński Książę" wyjdzie do klatki, czeka go inne, równie trudne wyzwanie. Efekty już we wtorek!

Błachowicz rozpoczął już przygotowania do październikowej walki, ale w międzyczasie mistrz UFC postanowił sprawdzić swoje umiejętności na torze przeszkód.

Szpilka w MMA czy boksie? Jasna deklaracja promotora! Dwa nazwiska w grze

I to nie byle jakim torze - Błachowicza zobaczymy w najbliższym odcinku popularnego show "Ninja Warrior Polska". Program, który można oglądać na Polsacie, cieszy się olbrzymim zainteresowaniem.

W szranki w każdym odcinku stają niezwykle wysportowani uczestnicy i teraz wśród nich zobaczymy w akcji Błachowicza.

- Nie przygotowywałem się do programu, idę na żywioł! Ale skoro już tu jestem, dam z siebie wszystko! Na razie nie czuję stresu, ale z pewnością pojawi się, gdy stanę przed pierwszą przeszkodą. Lubię adrenalinę. Presja daje mi paliwo do działania - powiedział Błachowicz przed nietypowym wyzwaniem.

Co ciekawe w tym samym odcinku zobaczymy Waldemara Kastę. Konferansjer znany z gal KSW w swoim stylu zapowie występ mistrza UFC. Emisja odcinka z Błachowicza już we wtorek na Polsacie o 20.05!

Wrzosek ciężko nokautuje legendę K-1! Badr Hari padł na deski [WIDEO]

Jan Błachowicz o dopingu, Szpilce, wolnym czasie z rodziną i kolejnej walce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany