Tak Adam Małysz przeżył swój pierwszy raz! Orzeł z Wisły pokazał ogromny sprzęt [ZDJĘCIA]

2021-09-14 13:39
Adam Małysz i jego pierwszy raz
Autor: Cyfra Sport Adam Małysz i jego pierwszy raz

Adam Małysz przez lata swojej kariery stał się idolem wielu fanów skoków narciarskich oraz zapisał się złotymi zgłoskami w historii polskiego sportu. Wielu kibiców "Orła z Wisły" wciąż jednak nie zna wielu faktów z życia byłego skoczka, jednak Małysz regularnie dzieli się nimi w mediach społecznościowych. Tym razem internauci mogli dowiedzieć się, że są jeszcze rzeczy, których Małysz nigdy nie próbował. Przy okazji pokazał on potężny sprzęt.

Przez długie lata skoki narciarskie w Polsce miały twarz Adama Małysza, który zaliczał się do światowej czołówki, wygrywając kolejne trofea podczas swoich występów na skoczniach. "Orzeł z Wisły" zapisał się złotymi zgłoskami w historii polskiego sportu i zyskał rzeszę wiernych fanów, którzy interesują się jego życiem nawet lata po zakończeniu przez niego sportowej kariery. Dawni kibice Adama Małysza chcą wiedzieć o nim niemal wszystko, jak chociażby to, jak mieszka Adam Małysz ze swoją rodziną. Adam Małysz obecnie jest jednym z najbardziej aktywnych sportowców w mediach społecznościowych, dzieląc się ze swoimi fanami tym, co dzieje się w jego życiu. Wcześniej ciekawscy mogli wszystkiego dowiedzieć się jedynie z jego wywiadów, dzięki czemu wiedzą z czym były skoczek lubi pić wódkę. Teraz mogli oni dowiedzieć się, że są pewne rzeczy, których "Orzeł z Wisły" jeszcze w życiu nie robił. Adam Małysz wszystkim pochwalił się w sieci. 

Gdy zobaczyliśmy, co Karolina Małysz i jej mąż robią podczas podróży poślubnej, oniemieliśmy. Ale poświęcenie!

Zobaczcie nieznane zdjęcia ze ślubu Adama Małysza klikając w naszą galerię zdjęć!

Adam Małysz pokazał jak przeżył swój pierwszy raz! Jeszcze nigdy nie miał z tym do czynienia. Orzeł z Wisły pokazał ogromny sprzęt

Adam Małysz na własnej skórze mógł przekonać się jak wygląda lot sterowcem. Maszyna, która od kilku dni przemierza niebo nad Śląskiem przyciąga uwagę wielu osób i niektórzy mieli okazję się w niej znaleźć, aby pozwiedzać okolicę z lotu ptaka. Wcześniej "Orzeł z Wisły" nie miał okazji znaleźć się w takiej maszynie, więc nic dziwnego, że relacjonował on niemal cały przelot, dzieląc się ze swoimi fanami fantastycznymi widokami. - Dzięki @zfgroup @zfaftermarket mam dziś przyjemność podróży Zeppelin ZF ! Przeżycia są nie do opisania. Podziwiam Bielsko - Białą z lotu ptaka i obserwuję pracę pilotów, którzy wykonują świetną robotę - napisał na swoim Instagramie Adam Małysz, publikując kilka zdjęć ze swojej wyprawy. 

Kamil Stoch pokazał zdjęcie z żoną. Tego skoczek i Ewa Bilan-Stoch już nie ukryją, aż bije po oczach

Adam Małysz przeżył swój pierwszy raz
Autor: Instagram/ adammalyszofficial Adam Małysz przeżył swój pierwszy raz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze