Tak mieszka Adam Małysz. OGROMNY ogród został ZNISZCZONY, ciekawe szczegóły [MAMY ZDJĘCIA]

2020-09-29 10:29
Adam Małysz z żoną, dom Adama Małysza
Autor: Instagram / adammalysz Adam Małysz, Izabela Małysz i dom Małyszów

Adam Małysz to jedna z największych gwiazd polskiego sportu w historii. Legendarny skoczek narciarski osiągał wielkie sukcesy wtedy, gdy Polakom najbardziej ich brakowało. Do dzisiaj odbierany jest jako jeden z najsympatyczniejszych zawodników w naszym kraju. Na nowych zdjęciach widać, jak mieszka "Orzeł z Wisły". Spore wrażenie robi potężny ogród zlokalizowany tuż przy domu Adama Małysza.

Adam Małysz po zakończeniu kariery skoczka narciarskiego nie narzekał dotąd na nadmiar wolnego czasu. Legenda polskiego sportu najpierw próbowała sił w rajdach samochodowych, a teraz piastuje bardzo odpowiedzialną funkcję - dyrektora kadry skoczków. Adam Małysz również w domu rzadko leniuchuje. Posiadając sporą posiadłość musi dbać o porządek. Na najnowszych zdjęciach opublikowanych przez "Orła z Wisły" widzimy ujęcia jego imponującego ogrodu. Niestety, został on mocno zniszczony przez ulewę, jaka nawiedziła ostatnio Wisłę.

Adam Małysz ma już dość gadania ZIOBRY! Były olbrzymie pretensje i liczne KONFRONTACJE

Na fotkach widzimy dom Adama Małysza i znajdujący się tuż przy nim sporych rozmiarów ogród. Niestety, przez rzęsisty deszcz piękna i zielona trawa została mocno zniszczona. Jak napisał sam Adam Małysz, pogoda zmusiła go do wykonania wielu poprawek. Na zdjęciach widać też, że Adam Małysz w swoim ogrodzie trzyma całkiem sporo sprzętu, a ziemię wyłożył modnymi płytkami chodnikowymi, imitujące skały.

Justyna Kowalczyk już po ślubie. Adam Małysz REAGUJE, padły ważne słowa

"Lato jest porą roku, która kojarzy się raczej ze słoneczną, ciepłą pogodą. Niestety - w lecie też zdarzają się ulewy, a ta która zawitała do Wisły pewnego lipcowego dnia, zmusiła mnie do lekkich poprawek w ogrodzie. Jak wam się podoba moje własnoręcznie zrobione odwodnienie? Robicie takie rzeczy sami, czy raczej korzystacie z usług fachowców?" - pytał fanów na Instagramie Adam Małysz.

Inauguracja akcji "Bezpieczna droga do szkoły" z udziałem Adama Małysza w Tychach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze