Justyna Kowalczyk już po ślubie. Adam Małysz REAGUJE, padły ważne słowa

2020-09-26 9:16
Justyna Kowalczyk, Kacper Tekieli
Autor: Instagram/nartowa.pani Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli

Justyna Kowalczyk miała w swojej karierze wiele pięknych, portowych chwil. Ale zapewne nic nie równa się z przeżyciem, jakie towarzyszyło jej niedawno. Legenda biegów narciarskich i jej wybranek, Kacper Tekieli stanęli na ślubnym kobiercu. W mediach społecznościowych od razu ruszyła lawina gratulacji dla młodej pary, a dołączył się do niej między innymi Adam Małysz.

Justyna Kowalczyk nigdy nie należała do tej grupy sportowców, która bez żadnych oporów dzieli się życiem prywatnym ze swoimi fanami. Mistrzyni olimpijska wolała dawkować takie informacje i tylko niektóre mogły ujrzeć światło dzienne. Od kilku miesięcy widać było jednak zmianę. Kowalczyk bardzo chętnie dzieliła się fotografiami z wypadów w góry, gdzie towarzyszył jej Kacper Tekieli.

Justyna Kowalczyk WZIĘŁA ŚLUB w CZERWONEJ sukni i ZMIENIŁA nazwisko [ZDJĘCIE]

Para pierwszy raz razem pokazała się pod koniec ubiegłego roku na 100-leciu Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Od tamtej pory o Kowalczyk i jej wybranku mówiło się już sporo. W dodatku tajemnicę pary zdradził były szkoleniowiec Polki, Aleksander Wierietielny. Trener w jednym z wywiadów wyjawił, że para planuje wziąć ślub. Ten musiał zostać jednak przełożony ze względu na pandemię koronawirusa.

Justyna Kowalczyk wyszła za mąż! Kim jest Kacper Tekieli, mąż Justyny Kowalczyk? WIEK

Ale wszystko udało się zorganizować jeszcze w tym roku. Kowalczyk w piątkowy wieczór opublikowała zdjęcia na Instagramie i poinformowała, że jest już żoną. W mediach społecznościowych od razu pojawiło się mnóstwo gratulacji. Do tych dołączył się również Adam Małysz. - Wspaniała wiadomość! Gratulacje, dużo szczęścia i - mimo Waszego hobby - oby jak najmniej pod górę. Sto lat Młodej Parze! - napisał były skoczek. Z gratulacjami pośpieszyli również m.in. Tomasz Lis, czy Bogusław Leśnodorski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze