Gdy zobaczyliśmy, co Karolina Małysz i jej mąż robią podczas podróży poślubnej, oniemieliśmy. Ale poświęcenie!

2021-09-14 7:59
Ślub Karoliny Małysz. Tak wyglądało wesele
Autor: Instagram / ZRZUT EKRANU Ślub Karoliny Małysz. Tak wyglądało wesele

Karolina Małysz w ostatnim czasie dostała ogromną dawkę emocji. Wszystko za sprawą ślubu. Córka legendarnego skoczka wraz z ukochanym Kamilem stanęli na ślubnym kobiercu i złożyli sobie przysięgę małżeńską. Po tygodniach przygotowań i wielu nerwach przyszedł czas na odpoczynek. Para wybrała się w podróż poślubną i postanowiła podzielić się kilkoma zdjęciami z rajskiej wyspy.

O Karolinie Małysz w ostatnich dniach mówiło się naprawdę dużo. Powodem tego była jedna z najważniejszych chwil w jej życiu, a więc wyjście za mąż. Wraz z mężem Kamilem ślub planowali od dawna. Z powodu sytuacji panującej na świecie swoje plany musieli jednak przełożyć w czasie. Ślub i wesele zorganizowali ostatecznie na początku września.

Wyszły na jaw szczegóły wesela Karoliny Małysz. Doszło do ogromnego wzruszenia, łzy leciały same

Karolina Małysz pokazała zdjęcia z podróży poślubnej. Prawdziwy raj!

Ceremonia odbyła się w rodzinnych stronach Karoliny Małysz. Natomiast zabawa na weselu trwała do białego rana. A wiemy to dzięki wypowiedzi Izabeli Małysz. - W pierwszy dzień zamykaliśmy z mężem salę o siódmej rano, więc było bardzo, bardzo tanecznie - powiedziała żona legendarnego skoczka w rozmowie z portalem "Pomponik".

Karolina Małysz z mężem zupełnie nie byli na to przygotowani. Wszystko wyszło na jaw

Przygotowania do ślubu i wesela zawsze kosztują młodą parę wiele wysiłku i nerwów. Dlatego odpoczynek jest jak najbardziej wskazany. Karolina Małysz wraz z mężem tuż po całym wydarzeniu udali się w podróż poślubną. Jak widać na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych, małżeństwo postawiło na Grecję, a konkretnie wyspę Santorini.

Tak Karolina Małysz i jej mąż spędzają podróż poślubną. Cudowne widoki

Wyspa ma swój wyjątkowy urok i odwiedzana jest przez miliony turystów z całego świata. Okazuje się jednak, że para nie zamierza codziennie leniuchować. Wielu fanów mogło być zaskoczonych, gdy Karolina Małysz opublikowała pewne nagranie na Instastories.

- Wstaliśmy o 5 rano, żeby przejechać 30 km do miasteczka Oia i zobaczyć wschód słońca... warto było - czytamy w relacji córki Orła z Wisły. Para postanowiła się poświęcić i wstać wcześnie warto, ale jak widać na nagraniu, widok zapierał dech w piersi.

Karolina Małysz
Autor: Instagram/karolina_malysz Karolina Małysz
Karolina Małysz
Autor: Instagram/karolina_malysz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze