Adam Małysz zdradził, z czym pije wódkę. Nikt tak nie robi! Rozłożyło nas na łopatki

2021-09-09 8:38
Adam Małysz
Autor: MARIUSZ GRZELAK / SE Adam Małysz

Po latach sportowej kariery w końcu zawodowcy mogą wrzucić na luz na emeryturze. Adam Małysz także nieco się nieco rozluźnił. Po odstawieniu nart nie musi się pilnować już restrykcyjnej diety. "Orzeł z Wisły" rzadko stawia na wolnym na wódkę. Robi to jedynie podczas wesel. W rozmowie z Plotek.pl opowiedział, jaką ma tradycję w związku z piciem tego słynnego wysokoprocentowego alkoholu. Nikt tak nie robi!

Wódka to jeden z ulubionych alkoholi Polaków. Jej smak jednym pasuje, a innym nie, ale niewielu odmawia wysokoprocentowego trunku - czy to w formie tzw. "czystej", czy też jako drink. Adam Małysz w rozmowie z portalem Plotek.pl opowiedział o jego doświadczeniach z alkoholem. Legendarny polski skoczek i jeden z najbardziej uwielbianych sportowców w naszym kraju opowiedział o swojej tradycji. Ta jest związana z weselami. Ostatnio "Orzeł z Wisły" wydał córkę za mąż. Przy okazji zdradził, jak on pija wódkę. Na co dzień smakuje w innych trunkach.

Wstyd! Tak kibice potraktowali polską flagę i szalik. Dziennikarz pokazał zdjęcie po Polska - Anglia

Drink "na Małysza"? Przepis jest niezwykle prosty

Adam Małysz zdradził, że wódkę pija przede wszystkim na polskich weselach. W jaki sposób? To dla wielu będzie zaskoczenie. "Orzeł z Wisły" nie miesza go z colą czy sokiem, jak robi to większość. Nie pije też go samego, na czysto! A więc jaki jest przepis Małysza na picie wódki? - Mam taką tradycję, że jak idę na weselę, to piję naszą czystą polską wódkę z wodą - przyznał wprost w rozmowie z "Plotkiem".

Nieznane zdjęcia ze ślubu Adama i Izy Małyszów. Zobacz, jak wyglądał ich wyjątkowy dzień!

Małysz nie ukrywał, że na co dzień lubi napić się innych napojów. - Ja normalnie nie piję wódki, bo czasem wypiję jakieś whisky czy piwo - zdradził nasz skoczek. Na weselu nie było miejsca na wielkie szaleństwa. - Głowa nie bolała, bo to nie było nic z tego, co jest związane z takim prawdziwym góralskim weselem, że pije się do oporu i później wszyscy leżą na stołach - przyznał otwarcie.

Adam Małysz - OSIĄGNIĘCIA

Adam Małysz jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich sportowców. Czterokrotny medalista Igrzysk Olimpijskich nigdy nie sięgnął jednak po złoto. Czterokrotnie zostawał mistrzem świata i tyle samo razy triumfował w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, zdobywając Kryształowe Kule. Skompletował też kwartet triumfów w Plebiscycie "Przeglądu Sportowego" na najlepszego sportowca Polski.

Tak wyglądał ślub Izy i Adama Małyszów. Gdy to zobaczyli, śmiali się do łez [ZDJĘCIA]

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców? Nie tylko fan sportu powinien dać radę!

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze