Izabela Małysz szczerze o byciu babcią

i

Autor: Instagram/ izamalysz Izabela Małysz szczerze o byciu babcią

Adam i Izabela Małysz zostaną dziadkami?! Żona skoczka wygadała się publicznie, wiemy co powiedziała Karolina Małysz

2021-09-17 13:42

Jeszcze niedawno prawie cała Polska żyła ślubem Karoliny Małysz, która postanowiła sformalizować swój związek po kilku latach spędzonych u boku swojego narzeczonego. Po szampańskiej zabawie Adam i Izabela Małysz mogli wrócić do swojej codzienności, jednak fani żony skoczka już dopytują się, kiedy ta będzie miała okazję zostać babcią. Na odpowiedź Izabeli Małysz, internauci nie musieli długo czekać. Iza Małysz wygadała się publicznie.

Ostatnie miesiące Adama i Izabeli Małysz upłynęły pod znakiem przygotowań do ślubu oraz przyjęcia weselnego ich córki Karoliny. Wydarzenie, którym żyła niemalże cała Polska przyciągnęło uwagę prawdziwych tłumów, którzy szukali kolejnych informacji pojawiających się w mediach, od pierwszego tańca pary młodej, po suknie ślubną Karoliny Małysz. "Orzeł z Wisły" oraz jego żona mogli nieco odsapnąć, gdy zabawa dobiegła już końca i wrócić do codzienności w czasie, gdy świeżo upieczone małżeństwo wybrało się w podróż poślubną. Pomimo tego, że Karolina Małysz dopiero co zmieniła swój stan cywilny, fani Izabeli Małysz już dopytują się uczestniczki nowej edycji "Tańca z Gwiazdami", kiedy ta zostanie babcią. Na odpowiedź Izabeli Małysz nie musieli długo czekać. 

Izabela Małysz w kuszącej pozie! Co za spojrzenie, seksapil aż z niej kipi

Żona "Orła z Wisły", która jeszcze niedawno nie udzielała się zbyt chętnie w mediach społecznościowych i trzymała się z dala od błysku fleszy, teraz czuje się w mediach społecznościowych jak ryba w wodzie. Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" postanowiła przeprowadzić małe Q&A na swoim Instagramie i odpowiedzieć na kilka pytań, które nurtują jej fanów. Jedno z nich dotyczyło zostania babcią. 

Ewa Bilan-Stoch przyznała się, że nigdy tego nie robiła! Aż ciężko uwierzyć, tego o żonie skoczka nikt nie wiedział

Zobaczcie jak wyglądało wesele Karoliny Małysz, klikając w naszą galerię zdjęć!

Izabela Małysz powiedziała publicznie o byciu babcią! Żona skoczka zdradziła co usłyszała od córki

Okazuje się, że Izabela Małysz już teraz chętnie zostałaby babcią i pomogła córce wychować potomstwo, jednak nieco inaczej na to zapatruje się Karolina Małysz-Czyż. - Zostać Babcią? Czy jeszcze czas dla Was dwojga? - zapytała jedna z fanek żony skoczka. - Chciałbym bardzo... ale nasza Karolina mówi jeszcze: "Mamo, przestań..." - skwitowała uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" jednoznacznie dając do zrozumienia, że jeszcze trochę czas minie, zanim w domu Małyszów pojawi się nowy członek rodziny. 

Dziewczyna Piotra Żyły odsłoniła piekielnie długie nogi! Co za widok, zdjęcie robi furorę w sieci

Izabela Małysz szczerze o byciu babcią

i

Autor: Instagram/ izamalysz screen Izabela Małysz szczerze o byciu babcią

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze