Niewybredny żart kolegi Milika. Pokazał gołe pośladki na ZDJĘCIU!

2019-10-09 13:33 MD
Dries Mertens
Autor: Instagram Dries Mertens

Humory w reprezentacji Belgii dopisują! Nic więc dziwnego - ekipa ta idzie przez eliminacje do mistrzostw Europy piorunem i lada chwila postawi kropkę nad "i" w kwestii swojego awansu na tę imprezę. Doskonałe nastroje belgijskich piłkarzy potwierdza Dries Mertens, który podzielił się z kibicami zdjęciem, z którego nie da się nie zaśmiać!

Belgowie walczą w grupie I kwalifikacji do Euro, które w przyszłym roku odbędzie się na stadionach całego kontynentu. W sześciu dotychczas rozegranych spotkaniach zainkasowali komplet punktów i legitymują się fantastycznym bilansem bramkowym - 19:1! W czwartek o 20:45 zmierzą się na własnym terenie w San Marino, a więc wygrana wydaje się tylko formalnością. A jeśli do niej dojdzie, zakwalifikują się na czwartą wielką imprezę z rzędu.

Doskonałe nastroje w zespole pokazuje Mertens. Napastnik Napoli, a więc klubowy kolega Arkadiusz Milika, zamieścił na Instagramie fotografię, którą podpisał: "Oto zdjęcie moje i zwycięskiego zespołu! #MarnyPrzegrany".

Wszystko wskazuje na to, że w równie znakomitych nastrojach belgijscy piłkarze będą po pojedynku z San Marino. Jeżeli nie wydarzy się gigantyczna sensacja, zgarną bilety na przyszłoroczne Euro i będą mogli myśleć już w stu procentach o jak najlepszym spisaniu się na tej imprezie.

Najnowsze