Gwiazda Barcelony pod specjalnym nadzorem. Wszystko przez jego kolejne wybryki

2019-10-09 12:51 MaSz
Ousmane Dembele, FC Barcelona
Autor: East News Ousmane Dembele

Nikt nie podważa jego piłkarskiej klasy, bo umiejętności ma na światowym poziomie. Jednak bywa nieodpowiedzialny. Przełożeni mają do niego dużo cierpliwości i próbują nad nim zapanować. Francuski piłkarz Barcelony Ousmane Dembele będzie miał opiekuna. I to w stolicy Katalonii. Czy to mu pomoże?

Francuz trafił do Barcelony przed dwoma laty. To był duży transfer. Klub z Camp Nou przelał na konto Borussii Dortmund 125 mln euro. Od początku Ousmane Dembele sprawia problemy. Zdarzyło mu się nie przyjść na trening, bo... zaspał. Wszystko przez to, że przez całą noc grał na konsoli. Przytrafiło mu się także spóźnić na zajęcia. Lista wybryków Francuza jest znacznie większa. Czy w końcu Barcelona zapanuje nad niesfornym piłkarzem, z którym wiążę duże nadzieje?

Prezydent hiszpańskiego klubu Josep Bartomeu postanowił działać. Porozmawiał z menedżerem piłkarza. Efekt tego spotkania jest taki, że Moussa Sissoko przeprowadzi się do stolicy Katalonii i na miejscu będzie sprawował kontrolę nad graczem. Jego pomoc na pewno się przyda. Szczególnie, że w ostatnim meczu Primera Division Dembele dostał czerwoną kartkę. To kara za słowa wypowiedziane pod adresem sędziego. Barcelona będzie domagała się anulowania kartki.

Najnowsze