Turniej Czterech Skoczni 2021/2022. Gdzie i kiedy oglądać występy Polaków? [DATA, GODZINA]

i

Autor: Paweł Skraba Turniej Czterech Skoczni 2021/2022. Gdzie i kiedy oglądać występy Polaków? [DATA, GODZINA]

SKOKI dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj 28.11 niedziela PŚ w Ruce Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ skoki dzisiaj 28 listopada

2021-11-28 4:12

O KTÓREJ GODZINIE skoki dzisiaj 28.11 niedziela PŚ w Ruce O KTÓREJ dzisiaj SKOKI w niedzielę 28 listopada. Polscy skoczkowie wciąż spisują się zaskakująco słabo na starcie Pucharu Świata. We wczorajszym konkursie w Ruce najlepszy z nich był Kamil Stoch, który zajął ósme miejsce. Wygrał Japończyk Ryoyu Kobayashi. Na niedzielę zaplanowano kwalifikacje i konkurs. Czy Polacy wreszcie powalczą o czołowe lokaty? - Trzeba gonić możliwie szybko, ale nie można robić niczego na siłę - komentuje trener Michal Doleżal. SKOKI dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj niedziela 28.11.

O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj niedziela 28.11 PŚ Kuusamo Ruka O KTÓREJ dzisiaj skoki

Japończyk Ryoyu Kobayashi wygrał niedzielny konkurs PŚ w Ruce. Najlepszy z Polaków był Kamil Stoch, który zajął ósme miejsce. Jego koledzy z reprezentacji Polski spisali się niestety fatalnie. Tylko Piotr Żyła wszedł do finałowej serii, ale zajął w niej 23. miejsce. Polacy znów - jak sami przyznali - popełniali techniczne błędy. Są bardzo daleko od optymalnej formy. - Ten drugi skok nie wydawał się zły, nawet lepszy jak pierwszy. Ale w pewnym momencie jakby ktoś mi plecak kamieni na plecy złożył – komentował Piotr Żyła w rozmowie z Eurosportem. - Znowu tak, kurde, z podwieszoną głową. Jeszcze te telemarki. W pierwszym mogłem coś wylądować, a jak w drugim zbliżyłem się do tego spadu to „ojoj”. Spodziewałem się czegoś innego, była 17. belka. Chciałem odlecieć, a za chwilę lądowanie - dodał w swoim stylu Piotr Żyła.

SKOKI dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj niedziela 28.11 PŚ w Ruce O KTÓREJ SKOKI dzisiaj w niedzielę

O KTÓREJ SKOKI dzisiaj 28.11 PŚ w Ruce O KTÓREJ GODZINIE dzisiaj skoki niedziela

Czy dzisiaj doczekamy się lepszych występów Polaków? I dlaczego na razie spisują się tak słabo? - Trzeba gonić możliwie szybko, ale nie można robić niczego na siłę. Będziemy się starali. Zdaję sobie sprawę, że źle się to ogląda. Rozumiem to i proszę o cierpliwość. Mamy plan i wierzę, że będzie lepiej - powiedział trener Michal Doleżal w rozmowie ze skijumping.pl. - Wynika to z techniki. Trudno to wytłumaczyć, ale u wszystkich wygląda to podobnie. - Kamil Stoch zajął ósme miejsce z dużą rezerwą, u Piotra Żyły coś zaczyna ruszać, a Dawid Kubacki? Nie poszło w zawodach, ale wiemy, o co chodzi i jak to poprawić. Sam to czuje - dodał trener Michal Doleżal.

Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ SKOKI dzisiaj Ruka Kuusamo O KTÓREJ dzisiaj skoki 28.11

Tylko Kamil Stoch nawiązuje walkę z czołówką. Ale i jemu dużo brakuje do najlepszych. Stoch wierzy jednak, że już wkrótce może być lepiej. - Po konkursie byłem bardzo zły. Pojedyncze skoki wychodzą super, jak choćby w sobotniej serii próbnej. Wtedy przychodzą zawody i coś się sypie... - powiedział Kamil Stoch, komentując swój sobotni występ w rozmowie ze skijumping.pl. - Najbardziej wkurza mnie to, że jest to poza moją kontrolą. Brakuje naprawdę niedużo, żeby było świetnie. Cały czas coś mi umyka. Ze swojej strony czuję, że jest dobrze. Mam w sobie wszystko, żeby skoki były na super poziomie, ale nie znalazłem jeszcze klucza. Czegoś, co pomoże wchodzić skokom w próg, by nie były spóźnione i stały się bardziej płynne - dodał Stoch.

O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj 28.11 niedziela PŚ w Ruce O KTÓREJ KWALIFIKACJE w niedzielę

O której skoki dzisiaj? Na niedzielę 28 listopada zaplanowano kwalifikacje i drugi konkurs PŚ w Ruce k. Kuusamo. Początek kwalifikacji o godzinie 14.30. Konkurs PŚ rozpocznie się o godzinie 16.15. Transmisja TV na antenie TVN i Eurosportu 1. STREAM ONLINE również w usłudze Player.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze