Tour de Pologne 2020 STREAM ONLINE NA ŻYWO V ETAP Zakopane - Kraków TRANSMISJA ONLINE z TdP 9 sierpnia dzisiaj STREAM LIVE w INTERNECIE z Tour de Pologne 9.08.2020

i

Autor: Łukasz Gągulski Tour de Pologne 2020 STREAM ONLINE NA ŻYWO V ETAP Zakopane - Kraków TRANSMISJA ONLINE z TdP 9 sierpnia dzisiaj STREAM LIVE w INTERNECIE z Tour de Pologne 9.08.2020

Oficjalnie. Znamy całą trasę Tour De Pologne 2021, wielkie emocje przed nami, wszystko stało się jasne

2021-05-20 21:47

Tour De Polonge w tym roku będzie bardzo interesujący. Dyrektor wyścigu, a także kolarski mistrz olimpijski z Moskwy z 1980 roku - Czesław Lang, potwierdził, jak będzie wyglądać trasa kultowej imprezy. Trzeba przyznać, że doczekaliśmy się prawdziwej rewolucji, a tym razem, będziemy mieli coraz więcej obszarów na wschodzie krajów. Organizatorzy zapowiadają wielkie emocje i trzeba im przyznać, że kibice kolarstwa przeżyją tego lata wielkie momenty.

Znamy oficjalną trasę Tour De Pologne. Najbardziej prestiżowy wyścig kolarski w Polsce będzie bogaty w wiele zaskoczeń, bardzo ciekawych miejsc na mapie Polski i rywalizacji, która, miejmy nadzieję, zapisze się na zawsze w historii polskiego kolarstwa. Poznaliśmy właśnie trasę najbardziej prestiżowego wyścigu kolarskiego w naszym kraju i trzeba przyznać, że organizatorzy postarali się, aby emocji nie brakowało. 

Wojciech Szczęsny opuści Juventus i dołączy do giganta? Trwają rozmowy, może dojść do nieprawdopodobnej wymiany

Znamy trasę Tour De Pologne. Czesław Lang podał szczegóły

W trakcie dzisiejszej prezentacji, która nastąpiła o godzinie 20:30 w studiu TVP Sport, dowiedzieliśmy się, że trasa tegorocznego wyścigu będzie bogata we wschodnie akcenty. Wyścig zacznie się dnia dziewiątego sierpnia i w swoim pierwszym etapie, kolarze będą jechać na odległości 216 kilometrów między Lublinem a Chełmem. Drugi etap, który już teraz wydaje się tym "królewskim" będzie na odległości 201 kilometrów i będzie obejmował drogę między Zamościem a Przemyślem. Trzeci odcinek został zaplanowany na długości 226 kilometrów i ma obejmować odcinek między Sanokiem a Rzeszowem. Czwarty dzień rajdu będzie wynosił 160,5 kilometra i będzie na odcinku między Tarnową a Bukovina Resort. Kolejny dzień obejmować będzie trasę na odcinku Chochołów, Gmina Czarny Dunajec - Bielsko-Biała, a wynosi on 173 kilometry. Szósty dzień rajdu będzie krótkim odcinkiem wzdłuż Katowic (18 kilometrów). Finał imprezy będzie obejmował trasę na odcinku Zabrze-Kraków (145 km).

Legenda wróci do Górnika Zabrze? Ostatni raz był tam 23 lata temu, media donoszą o zaawansowanych rozmowach

Jan Tomaszewski MIAŻDŻY Paulo Sousę. "To SKANDAL! Nie rozumiem tego, że..." | Futbologia

Tour De Pologne - gdzie i kiedy oglądać imprezę?

Tegoroczna, 78. edycja Tour De Pologne zacznie się 9 sierpnia 2021 i zakończy sześć dni później metą w Krakowie. Transmisje są zapowiedziane przez telewizję publiczną i będą one miały miejsce codziennie. Wiadomo, że widzowie TVP Sport będą mieli dziennie około pięciu godzin relacji.

– Mowa o każdym z odcinków – podkreśla wicemistrz olimpijski z Moskwy.

Najnowsze

Materiał sponsorowany