OGROMNA TRAGEDIA! Dwaj 20-letni piłkarze wypadli z pontonu i UTONĘLI w jeziorze!

2020-07-26 15:28 CH
świeczka
Autor: EAST NEWS

Wielki smutek ogarnął słowackie miasto Biała Spiska. Dwaj młodzi piłkarze Erik Jurčák († 20) i Ján Sedlák († 20) nie żyją. Zawodnicy MSK Slavoj utonęli w jeziorze, pływając na pontonie. Obaj spożywali alkohol i nie mieli kamizelek ratunkowych. Pod stadionem MSK Slavoj płoną znicze palone przez kibiców klubu i przyjaciół zmarłych tragicznie piłkarzy.

Alkohol okazał się śmiertelny dla obu młodych mężczyzn. Według świadków sześciu podpitych młodych chłopców zdecydowało się na rejs na pontonie podczas festiwalu muzycznego w Lúč. Kiedy ponton się wywrócił, wszyscy wpadli do wody. Czterej dopłynęło do brzegu, a dwaj piłkarze Erik Jurčák († 20) i Ján Sedlák († 20) utonęli. - Niefortunne było to, że ani Ján, ani Erik nie potrafili pływać i nie nosili kamizelek ratunkowych - cytują naocznego świadka słowackie media. Tragedia wydarzała się w piątek wieczorem, a służby ratownicze odnalazły ciała obu młodych mężczyzn dopiero w niedzielny poranek.

Nowe fakty w sprawie BRUTALNEJ ustawki w Brzesku. Chuligani tłukli się bez litości i uciekli policji [WIDEO]

Miasteczko Spišská Belá, gdzie dwaj piłkarze grali w dla miejscowego klubu MŠK Slavoj, pogrążyło się w rozpaczy. Przed stadionem MŠK płoną znicze. Zapalili je kibice, znajomi i przyjaciele tragicznie zmarłych piłkarzy.

Szczęśliwa Agnieszka Radwańska pochwaliła się pięknym ZDJĘCIEM! To wyjątkowy dzień w jej życiu!

Najnowsze