Bramka, piłka nożna

Autor: Internet Bramka, piłka nożna

Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM w INTERNECIE LIVE? Jak oglądać?

2017-08-28 20:52

Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? Jak oglądać mecz Pogoń - Chrobry LIVE w telewizji i internecie 28 sierpnia. O której godzinie mecz Pogoń - Chrobry? Na zakończenie 6. kolejki I ligi o ligowe punkty powalczy sensacyjny lider. Piłkarze Chrobrego w tym sezonie idą jak burza, pokonując kolejnych rywali i prowadzą w tabeli z 13 punktami na koncie. Czy pójdą za ciosem na stadionie w Siedlcach?

Chrobry Głogów to jak dotąd największa sensacja sezonu 2017/2018 w I lidze. Rewelacyjny lider niezależnie od wyniku dzisiejszego wyjazdowego meczu z Pogonią Siedlce obroni 1. miejsce w tabeli. Już teraz ma bowiem punkt więcej niż wicelider czyli Miedź Legnica, która swoje spotkanie rozgrywała wczoraj (0:0 ze Stalą Mielec). Piłkarze Chrobrego imponują zwłaszcza grą w defensywie. Od początku rozgrywek stracili zaledwie jedną bramkę i to z rzutu karnego, w pierwszej kolejce. Potem w następnych spotkaniach zachowali czyste konto (w sumie bez straconego gola przez 418 minut w lidze!). Trener Chrobrego, Grzegorz Niciński rok temu wprowadził do Ekstraklasy Arkę Gdynia. Teraz chce powtórzyć ten sukces w Głogowie. Zastąpił tam Ireneusza Mamrota, który odszedł do Jagiellonii. Niciński po zwolnieniu z Arki ma coś do udowodnienia i widać, że dobrze poukładał zespół z woj. dolnośląskiego. Chrobry nie strzela dużo goli, ale gromadzi kolejne punkty.

W poniedziałek 28 sierpnia rywalem rewelacyjnego lidera będzie Pogoń Siedlce. Gospodarze zaczęli sezon słabo, ale w ostatniej kolejce zaimponowali wolą walki i grą do końca. Pokonali na wyjeździe 3:2 Stal Mielec, mimo, że po 24 minutach gry przegrywali już 0:2. Zwycięską bramkę dla Pogoni strzelił w 80. minucie Mateusz Żytko, a wygrana zespołu z Siedlec była dużo niespodzianką.

Mecz Pogoń Sieldce - Chrobry Głogów zostanie rozegrany w poniedziałek 28 sierpnia o godz. 19. Prawa do pokazywania I ligi ma Polsat Sport. Niestety ta telewizja nie planuje przeprowadzenia transmisji na żywo na swoich kanałach ze spotkania w Siedlcach.