Pogoń Siedlce - Widzew Łódź TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Pogoń - Widzew STREAM ONLINE LIVE Pogoń - Widzew w TV Na jakim programie 5.07.2020

2020-07-05 1:02 CH
Widzew Łódź
Autor: Cyfra Sport Widzew Łódź

Pogoń - Widzew TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Widzewa dzisiaj 5.07.2020 Pogoń - Widzew STREAM ONLINE LIVE II liga: Pogoń Siedlce - Widzew Łódź w TV Na jakim programie Widzew dzisiaj. Piłkarze Widzewa Łódź wciąż rozczarowują, gubiąc punkty. Z tak mocnym składzie mieli zdominować rywali w II lidze, ale grają słabo, irytując zwłaszcza nieporadnością w defensywie. Rok temu w spektakularny sposób roztrwonili przewagę w tabeli i z awansu cieszyli się rywale. Czy ten koszmar się powróci. Dzisiaj Widzew zagra na boisku Pogoni Siedlce. Jak zaprezentują się łodzianie? Gdzie obejrzeć Pogoń Siedlce - Widzew Łódź dzisiaj Pogoń - Widzew w TV Na którym programie Pogoń - Widzew LIVE STREAM w INTERNECIE.

Pogoń - Widzew STREAM ONLINE NA ŻYWO Gdzie oglądać

Pogoń - Widzew TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć? Piłkarze Widzewa Łódź znów testują cierpliwość swoich kibiców. W dwóch ostatnich meczach zdobyli zaledwie punkt. Najpierw była porażka 3:4 z Górnikiem Polkowice a ostatnio remis 1:1 z Elana Toruń. Z przewagi w tabeli widzewiaków nie zostało już nic. Po 29 kolejkach wyprzedzają Górnik Łęczna tylko dzięki korzystnym wynikom meczów z tą drużyną (obie drużyny mają po 55 pkt). Przed Widzewem wyjazdowy mecz z Pogonią Siedlce, która zajmuje 10. miejsce w tabeli. - Jesteśmy po wstępnej analizie spotkania z Elaną, z którą zgubiliśmy dwa punkty, pomimo wielu stworzonych przez nas sytuacji podbramkowych. Musimy skorygować nasze mankamenty i zrobić wszystko, by wygrać mecz w Siedlcach - mówi Marcin Kaczmarek, trener Widzewa Łódź. - Dalej wszystko zależy od nas, przewaga w tabeli nie jest wielka, ale jeśli będziemy wygrywać, to nic złego nie powinno się nam przytrafić. W dwóch ostatnich meczach zdobyliśmy tylko punkt i jest to dla nas rozczarowujące, bo przy porażce GKS-u Katowice mogliśmy powiększyć przewagę. Czasu jednak nie cofniemy - dodał szkoleniowiec Widzewa.

Pogoń - Widzew LIVE STREAM w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Pogoń - Widzew w TV Gdzie oglądać mecz Widzewa dzisiaj. Pogoń Siedlce zajmuje 10. miejsce w tabeli. Teoretycznie Widzew jest faworytem, ale łodzianie gubili ostatnio punkty w dużo niżej notowanymi rywalami. - Tabela jest tak płaska, że drużyny ze środka tabeli są dalej zagrożone spadkiem. Różnice punktowe nie są wielkie i każdy mecz z takimi zespołami jest trudny, bo rywale walczą o życie - ostrzega trener Marcin Kaczmarek, szkoleniowiec Widzewa. Jego posada zawisła podobno na włosku. Media informują, że Widzew rozmawiał już wstępnie z jego potencjalnym następcą Leszkiem Ojrzyńskim. Czy Kaczmarek gra w Siedlcach o posadę? - Nie spodziewam się niczego innego, jak bardzo mocnej, agresywnej walki. Pogoń gra u siebie i będzie chciała zdobyć punkty. My jednak musimy skupić się na sobie oraz na tym, co chcemy zrobić, a nawet jeszcze bardziej na tym wszystkim, czego nie powinniśmy robić, bo część elementów u nas szwankuje i zdajemy sobie z tego sprawę - dodał trener Kaczmarek.

Pogoń - Widzew STREAM LIVE ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO

Mecz Pogoń Siedlce - Widzew Łódź w 30. kolejce II ligi zostanie rozegrany w niedzielę 5 lipca. Początek meczu Pogoń Siedlce - Widzew Łódź o godzinie 17. Tym razem brak transmisji na żywo w telewizji z meczu Widzewa. Stream onine oglądać można w klubowej telewizji Widzewa - Widzew TV oraz na kanale YouTube Widzew TV.  Poniżej stream.

Najnowsze