Niemcy - Ghana, neonazistowski kibic

Autor: East News Niemcy - Ghana, neonazistowski kibic

Polak przerwał mecz Niemcy - Ghana? [WIDEO]

2014-06-22 16:30

W mediach głośno jest o kibicu, który przerwał sobotnie spotkanie Niemcy - Ghana (2:2). Wiele wskazuje na to, że pochodził z Polski.

Kibic wtargnął na murawę w 53. minucie. Od razu rzucało się w oczy, że na klatce piersiowej miał napisany adres e-mail oraz numer telefonu. A numer był... polski. Co ciekawe, serwisy sports.yahoo.com i israelnationalnews.com nazwały go neonazistą.

Jakim cudem pojawił się na boisku? O tym najlepiej wiedzą służby porządkowe, które nie zdołały go zatrzymać. Boisko opuścił natomiast dopiero w towarzystwie Sulleya Muntariego.

Dziennikarze Gwizdek24.pl dzwonili na wspomniany numer telefonu. Nikt nie odebrał. Po kilku sygnałach włączyła się jednak poczta głosowa w języku polskim.

Niemcy ostatecznie zremisowały z Ghaną 2:2. Gole w tym meczu strzelali Mario Goetze, Miroslav Klose (dla Niemiec) i Andre Ayew, Asamoah Gyan (dla Ghany).