Polonia Warszawa - Legia II Warszawa NA ŻYWO w TV. TRANSMISJA i STREAM ONLINE LIVE. Gdzie oglądać?

2017-11-12 8:00 CH
Legia - Polonia
Autor: CYFRASPORT Legia - Polonia

Polonia Warszawa - Legia II Warszawa NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? Mecz Polonia - Legia II LIVE w telewizji i internecie. Gdzie oglądać derby Polonia - Legia II 12 listopada (12.11). W cieniu meczów reprezentacji trzecioligowcy walczą o punkty w 16. kolejce. Na Konwiktorskiej "Czarne Koszule" zmierzą się z rezerwami Legii. Zobacz, gdzie obejrzeć mecz Polonia - Legia II LIVE w TV. Czy jest transmisja lub stream w internecie? Derby Warszawy NA ŻYWO w TV.

Mecz Polonia Warszawa - Legia II Warszawa to spotkanie rozgrywanie w ramach 16. kolejki III ligi. Jeszcze w sezonie 2012/2013 piłkarze Polonii i Legii walczyly w derbach w Ekstraklasie. Teraz "Czarne Koszule" są w III lidze i rywalizują z rezerwami zespołu z Łazienkowskiej. Mimo to kibice z Konwiktorskiej bardzo mobilizują się na starcie z odwiecznym rywalem. Tym bardziej, że spotkanie będzie transmitowane w telewizji. Po 15 kolejkach Polonia zajmuje 9. miejsce w tabeli. Drugi zespół Legii jest na 8 pozycji. Obie drużyny mają po 23 punkty.

Jak donosi portal legia.net, w zespole rezerw Legii pojawi się aż dziewięciu zawodników z pierwszej drużyny Romeo Jozaka. Chorwacki szkoleniowiec uznał, że część jego piłkarzy potrzebuje ogrania. W bramce ma stanąć Konrad Jałocha, a blok defensywny stworzą m.in. Mateusz Żyro, Łukasz Turzyniecki i Łukasz Moneta. W dedbowym starciu z Polonią mają też zagrać Hildeberto, Michał Kopczyński, Thibault Moulin, Miłosz Szczepański czy Dominik Nagy, który kilka dni temu został przywrócony do pierwszego zespołu.
Derbowy mecz Polonia - Legia II zostanie rozegrany w niedzielę 12 listopada o godz. 13.00. Transmisja na kanale TVP3 Warszawa. Mecz będzie również transmitowany na kanale youtube Polonii Warszawa (youtube.com/poloniawarszawa).

Najnowsze