Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś

i

Autor: Instagram Agnieszki Włodarczyk / Instagram Roberta Karasia Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś

Karaś jak Robocop!

Przerażona Agnieszka Włodarczyk boi się o ukochanego. Nigdy nie widziała go w takim stanie. Robert Karaś jest jak Robocop

2022-08-17 11:41

Robert Karaś to prawdziwy Robocop! Polski ultratriathlonowiec pokazuje kolejny raz, że niemożliwe najzwyczajniej w świecie nie istnieje. W mediach społecznościowych relacjonowana jest jego potyczka z 10-krotnym IronManem. Ukochany Agnieszki Włodarczyk ma do pokonania 38 kilometrów pływania, 1800 kilometrów jazdy rowerem i 422 kilometrów biegu. Aktorka nie ukrywa, jak bardzo stresuje się występem ukochanego.

Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Robert Karaś kolejny raz udowadnia całemu światu, że jest ludzkim Robocopem. O tym wybitnym sportowcu i niesamowitym twardzielu nie mówiło się wcześniej wiele. A on udowadnia, jak wielkim jest kozakiem! Polak bierze udział w 10-krotnym IronManie. Karaś ma do pokonania aż 38 kilometrów pływania, 1800 kilometrów jazdy rowerem i 422 kilometry biegu. To łącznie aż dziesięć triathlonów! Wysiłek, którego człowiek nie potrafi sobie wyobrazić. Zawodnik z naszego kraju (łącznie startuje trzech Biało-czerwonych) jest obecnie liderem wyścigu.

Robert Karaś biegnie 10-krotny IronMan! Jest jak Robocop

Polak ma problemy na trasie i nie są one związane tylko z potwornym, ogromnym zmęczeniem. Robert Karaś został zaatakowany na trasie... przez osy. Po ich ataku spuchł, zapewne zmagał się także z dużym bólem. Po potwornym wysiłku postanowił w końcu nieco odpocząć i poszedł spać na 20 minut. Po drzemce wyruszył w dalszą, morderczą drogę.

Robert Karaś zaatakowany przez osy. Partner Agnieszki Włodarczyk się nie poddaje. Walczy na morderczym dystansie

Sarius przed walką na FAME MMA 15

Głos w sprawie szalonego wyczynu ukochanego zabrała aktorka Agnieszka Włodarczyk. Jest na miejscu wyścigu i stara się relacjonować najnowsze informacje w tej sprawie.

- Wolałam nie mówić nic, niż mówić o tym, jak się boję. Nigdy go nie widziałam w takim stanie - przyznała wprost Włodarczyk.

Kim jest Robert Karaś?

Robert Karaś urodził się w 1989 roku w Elblągu i jest ukochanym słynnej polskiej aktorki Agnieszki Włodarczyk. Mężczyzna ma z artystką dziecko, Milana, które urodziło się 7 lipca 2021 roku. Jego najważniejszymi dokonaniami sportowymi są wygrane i rekordzy świata w Ultra Triathlonie na dystansie pięciokrotnego Ironmana (2021), potrójnego Ironmana (2018) i podwójnego Ironmana (2017, 2019). Sportowiec jest także rekordzistą Polski na dystansie Ironmana (2019 rok).

Wpadka komentatora TVP na żywo! Fani przecierali oczy ze zdumienia, gdy to usłyszeli. Nikt się tego nie spodziewał

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze