Robert Karaś kontuzjowany przed FAME MMA 14

i

Autor: INSTAGRAM

Okrutne wyzwanie

Robert Karaś zaatakowany przez osy. Partner Agnieszki Włodarczyk się nie poddaje. Walczy na morderczym dystansie

2022-08-16 20:03

Robert Karaś stara się przełamać kolejne granice własnych słabości. Zdobywał mistrzostwo i łamał rekordy w podwójnym, potrójnym i pięciokrotnym Ironmanie. W niedzielę o godzinie 18:00 stanął do walki w Ultra Triathlonie na dystansie… 10-krotnego Ironmana, w trakcie którego musi pokonać 38 km płynąc, 1800 km jadąc na rowerze i 422 km biegnąc. Niestety, na trasie napotkał on niespodziewane problemy w postaci… os!

Robert Karaś od lat osiąga sukcesy w wyzwaniach, które dla zwykłych ludzi są trudne nawet do wyobrażenia. Partner słynnej aktorki Agnieszki Włodarczyk startuje regularnie w Ultra Traithlonach, w których zdobywał mistrzostwo świata i ustanawiał rekordy na dystansie pięciokrotnego Ironmana (2021), potrójnego Ironmana (2018) i podwójnego Ironmana (2017, 2019). Co ciekawe, Robert Karaś mógł pokazać się szerszej publiczności całkiem niedawno, bowiem miał wziąć udział w FAME MMA 14, ale nie zdołał wyjść do walki z powodu kontuzji. Udało mu się natomiast stanąć na starcie IUTA World Championship Swiss Ultra Triathlon, w którym Karaś walczy z dystansem 10-krotnego Iron Mana - 38 km pływania, 1800 km jazdy na rowerze i 422 km biegu. Niestety, w trakcie zawodów pojawiły się bardzo nieprzyjemne niedogodności.

Robert Karaś wypada z FAME MMA 14! Poważna kontuzja tuż przed galą. Czy walka "AJ Polish American" zostanie odwołana?

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 1

Robert Karaś walczy z morderczym dystansem i… osami

Tę niezwykle przykrą informację podano na Instagramie zespołu Roberta Karasia. Okazało się, że polskiego zawodnika osy pogryzły aż 7-krotnie i pojawiła się opuchlizna. 33-latek nie poddaje się jednak i walczy dalej. – Osy okazują się największym przeciwnikiem Roberta! Ukąszony już 7razy ciągle wraca niestrudzenie na trasę! Ciało reaguje opuchlizną, ale jego mental pozostaje silny!!! – czytamy we wpisie.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze