Przemysław Babiarz

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Przemysław Babiarz

Wtopa w TVP

Wpadka komentatora TVP na żywo! Fani przecierali oczy ze zdumienia, gdy to usłyszeli. Nikt się tego nie spodziewał

2022-08-17 9:46

Trwają lekkoatletyczne mistrzostwa Europy w Monachium. Polacy radzą sobie podczas nich znakomicie, zdobywając kolejne medale. Kibice chętnie śledzą losy rywalizacji w Monachium. Niektórzy przecierali oczy ze zdumienia, gdy usłyszeli nietypowe pozdrowienia od komentatora TVP, Przemysława Babiarza. Doświadczony dziennikarz zaliczył wpadkę na antenie na żywo.

Przemysław Babiarz bez dwóch zdań jest jednym z najlepszych polskich komentatorów sportowych. Świetnie znający się na lekkoatletyce dziennikarz wykazuje się nie tylko podczas transmisji z "królowej sportu", choć ostatnio ma okazję komentować wiele sukcesów. Wszystko dzięki lekkoatletycznym mistrzostwom Europy, gdzie worek z medalami rozwiązał się bardzo szybko. Nie brakuje kolejnych sukcesów! Podczas jednej z transmisji na antenie TVP Przemysław Babiarz zaliczył jednak wpadkę, po której fani przecierali oczy ze zdumienia.

Ujawniono tajemniczą kolekcję Anny Lewandowskiej? Szok i niedowierzanie! Fani nie mają wątpliwości

Lekkoatletyczne mistrzostwa Europy: Wpadka komentatora TVP na żywo

Przemysław Babiarz komentował bieg mężczyzn na 5000 metrów. Komentator TVP przypominał Sławomira Majusiaka, który zdobył brązowy medal mistrzostw Europy w 1990 roku. Polak biegł również na tym dystansie. Po chwili padły słowa, które zaskoczyły wielu fanów.

Dziennikarz pozdrowił Sławomira Majusiaka, który zginął w grudniu 2021 roku w tragicznym wypadku. Lekkoatleta zginął po upadku z dachu domu handlowego w Ostrowie. Majusiak miał 57 lat.

Niewiarygodna historia! Polka mistrzynią Europy w maratonie, wspaniały bieg Aleksandry Lisowskiej

Kim był Sławomir Majusiak?

Sławomir Majusiak w przeszłości startował na zawodach lekkoatletycznych na średnich dystansach, był wielokrotnym medalistą zawodów zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Pierwszy sukces w Europie odniósł w 1983 roku sięgając po brązowy medal mistrzostw Starego Kontynentu w kategorii juniorów w biegu na 3000 metrów. W 1990 roku, już jako senior, zdobył także brązowy medal mistrzostw Europy w Splicie w biegu na 5000 metrów, co było niemałym zaskoczeniem. Był mistrzem Polski w biegu na 10 000 metrów (1990) oraz dwukrotnym mistrzem Polski w biegach przełajowych.

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 1
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze