Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram / Anna Lewandowska Anna Lewandowska

Wyszło na jaw

Ujawniono tajemniczą kolekcję Anny Lewandowskiej? Szok i niedowierzanie! Fani nie mają wątpliwości

2022-08-17 8:40

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski już czują się jak u siebie w Katalonii. Po wielkim transferze z udziałem Polaka konieczne było dokonanie jeszcze jednego. Domknięcie tematu przeprowadzki do stolicy regionu. Rodzina ma zamieszkać nie w samej Barcelonie, a na jej przedmieściach. W sieci pojawiło się tajemnicze nagranie jednej z influencerek. Fani nie mają wątpliwości. Pokazywała tajemniczą kolekcję Anny Lewandowskiej.

Nie tylko zamieszanie transferowe było ostatnio głośnym tematem wokół Roberta Lewandowskiego. Po samych przenosinach najlepszego polskiego piłkarza do Barcelony, kibice zastanawiali się, gdzie zamieszka razem ze swoją ukochaną rodziną. W mediach społecznościowych na profilu jednej z influencerek pojawiły się ostatnio nagrania z tajemniczej wyprawy do Hiszpanii. "Architekt Porządku", bo tak nazywa się profil Agnieszki Witkowskiej, chwaliła się ciężką pracą przy organizowaniu przestrzeni jednej z popularniejszych par. Czy pokazała dom Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego?

Anna Lewandowska zablokowała transfer męża? Robert Lewandowski mógł trafić w całkiem inne miejsce!

Ujawniono tajemniczą kolekcję Anny Lewandowskiej? Fani nie mają wątpliwości

Wyprawa do Hiszpanii trwa, a fani nie mają wątpliwości, że Agnieszka Witkowska pomaga w przeprowadzce Lewandowskim. "Pudelek" informuje, że na nagraniach widać było chociażby bliźniaczo podobnego psa do Belli Lewandowskich.

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 1

Wątpliwości wśród fanów zostały rozwiane, gdy tylko zobaczyli najnowsze nagranie.

- Nasza tajemnicza wyprawa organizacyjna do Hiszpanii pewnie za chwilę straci na swojej tajemniczości. Organizujemy dom po przeprowadzce, ustalamy nowy układ rzeczy i sposób przechowywania, by rodzinie żyło się wygodnie i aby porządek rozgościł się w ich nowej przestrzeni. Garderoba jest już zorganizowana, a w rolce mały wycinek naszej pracy - napisała Witkowska.

Zobacz zdjęcia tajemniczej kolekcji w galerii poniżej!

Tak mieszkają Lewandowscy po transferze do Barcelony?! Kibice są pewni

Kibice byli przekonani, że chodzi o Roberta i Annę Lewandowskich. Olbrzymia kolekcja okularów, którą pokazała "Architekt Porządku" robi naprawdę duże wrażenie. - Wiadomo Lewandowscy - napisała jedna z fanek. - Wow! Urzędujesz u Lewych - dodaje kolejna z nich. - Już po psie można było się domyślić - pisał jeden z obserwujących.

Wielka wojna FIFA trwa! Kolejna porażka giganta stała się faktem, kibice będą wściekli

Robert Lewandowski trafił do Barcelony w lipcu 2022 roku. Po długiej sadze transferowej i przepychankach z Bayernem Monachium, Polak trafił do stolicy Katalonii. Kibice czekają na razie na jego premierowe trafienie w barwach "Dumy Katalonii". W pierwszym meczu z Rayo Vallecano nie trafił do bramki, a spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Najnowsze