Super Sportowiec Kwietnia: zagłosuj na Beatę Pacut i wygraj pieniądze!

2021-04-30 6:14 Jakub Waśko
Beata Pacut
Autor: SE Beata Pacut

Beata Pacut przebojowo zaprezentowała się na kwietniowych mistrzostwach Europy w judo! Reprezentantka Polski do zawodów wystartowała w zasadzie z marszu i nie miała sobie w całych zawodach równych! Dzięki temu wielkiemu sukcesowi z miejsca stała się jedną z faworytek zmagań na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Beata Pacut ma szansę zostać Super Sportowcem Kwietnia, a każdy kto na nią zagłosuje, może wygrać atrakcyjną nagrodę finansową w wysokości 500 złotych!

Kim jest Beata Pacut?

Beata Pacut urodziła się 13 grudnia 1995 roku. Jest jedną z najlepszych polskich judoczek i nadzieją na medal olimpijski w Tokio. Od 2008 roku 26-latka reprezentuje barwy klubu Czarni Bytom. Wielkie sukcesy w judo świętowała już jako juniorka. W młodym wieku zdobywała między innymi brązowy medal mistrzostw świata (2014) oraz srebro mistrzostw Europy (2014). W dorobku ma także wicemistrzostwo Europy w drużynie z 2017 roku.

Sprawdź: Super Sportowiec Kwietnia: Zasady plebiscytu. Jak zagłosować i wygrać kasę?

Beata Pacut - kandydat w plebiscycie Super Sportowiec Kwietnia

Prawdziwy szum wokół Beaty Pacut zrobił się jednak po kwietniowych mistrzostwach Europy seniorek. Reprezentantka Polski nie miała sobie równych podczas zmagań w Lizbonie. Od początku uważano ją za jedną z kandydatek do medalu tej imprezy, ale niewielu spodziewało się, że zakończy turniej ze złotem i to w takim stylu! Lista rywalek, które pokonała nasza rodaczka zrobiła wrażenie na ekspertach i nic dziwnego, że szybko stała się także jedną z faworytek do medalu igrzysk olimpijskich, które latem 2021 roku odbędą się w Tokio.

Zobacz: Super Sportowiec Kwietnia: Wygraj 500 złotych i wybierz najlepszego! To dziecinnie proste!

Super Sportowiec Kwietnia - jak głosować?

W plebiscycie Super Sportowiec Kwietnia Super Expressu nominowana jest trójka polskich zawodowych sportowców. Beata Pacut o zaszczytne miano powalczy z wojownikiem MMA Mateuszem Gamrotem i tenisistą Hubertem Hurkaczem. Głosować na swojego faworyta można W TYM MIEJSCU. Należy zaznaczyć swój wybór, uzasadnić go i uzupełnić dane kontaktowe. Głosowanie potrwa od 30 kwietnia do 12 maja, a zwycięzcę ogłosimy 13 maja. Warto wesprzeć swoich idoli, ponieważ na 6 osób spośród wszystkich, które wezmą udział w głosowaniu, czeka nagroda w wysokości 500 złotych. Łączna pula nagród to 3000 złotych!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze