Poruszające sceny

To, co zrobiła wdowa po Pele odbiera mowę. Wzruszające pożegnanie piłkarza, można się popłakać

2023-01-03 7:22

Pogrzeb Pelego, odbywający się w brazylijskim Santosie zgromadził tysiące fanów, którzy chcieli oddać wielki hołd legendzie światowego futbolu. W trakcie uroczystości czuwania nad trumną z ciałem legendarnej postaci światowego futbolu wdowa po piłkarzu zdecydowała się na poruszający gest, który obiegł wszystkie media świata. Mamy zdjęcie.

Śmierć Pele była bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń ostatnich dni. Odejście Brazylijczyka zostało przyjęte z wielkim żalem wszystkich kibiców na świecie, a największy smutek wyczuć możemy w rodzinnej dla Pelego Brazylii, gdzie od poniedziałku 2 stycznia 2022 roku trwa pożegnanie piłkarza. Na stadionie Santosu, gdzie wystawiona jest trumna ze zwłokami legendarnego piłkarza doszło do wzruszających scen z wdową po piłkarzu. To co zrobiła Marcia Aoki może wywołać wielkie wzruszenie.

Wdowa Pele pożegnała ukochanego. Te sceny zapiszą się w historii

Nie da się ukryć, że pożegnanie Pelego na stadionie Santosu sprawiło, że tysiące ludzi z Brazylii i z całego świata pojawiło się na obiekcie po to, aby oddać piłkarzowi hołd po raz ostatni. Jedną z pierwszych osób, które pojawiły się przy ciele zmarłego byli jego najbliżsi, a konkretnie wdowa po piłkarzu. Marcia Aoki. Kobieta, widząc ciało swojego ukochanego zrobiła tylko jedno - zdjęła ze swojej szyi naszyjnik z krzyżem i położyła go na piłkarzu. Jak podaje agencja Reuters, towarzyszył jej wtedy syn Pelego i także były piłkarz Santosu, Edinho.

Sonda
Czy Pele jest najlepszym piłkarzem w historii?
Najnowsze