Gala Punchdown 3

i

Autor: fot. inf. prasowa Gala Punchdown 3

TOTALBet Punchdown 4 GODZINA. O KTÓREJ GODZINIE gala TOTALBet Punchdown 4? TOTALBet Punchdown 4 kiedy startuje gala? DATA, GODZINA Punchdown 4

2021-05-22 16:36

TOTALBet Punchdown 4 KIEDY gala TOTALBet Punchdown 4 DATA. Kiedy odbędzie się gala walk na policzkowanie TOTALBet Punchdown 4 GODZINA. TOTALBet Punchdown 4 KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE. Pojedynki na liście powoli podbijają serca kibiców. Federacja założona przez trzech Polaków - w tym celebrytów Patryka "easy'ego" Dzięcioła oraz Jakuba "Ptysia" Henke - robi furorę na całym świecie. Punchdown kolejny raz będzie pisał historię światowego sportu. Tym razem po raz pierwszy dojdzie do pojedynku osób... niskorosłych. Oprócz tego dojdzie do dwóch walk kobiet. TOTALBet Punchdown 4 KIEDY gala? TOTALBet Punchdown 4 DATA.

TOTALBet Punchdown 4 O KTÓREJ GODZINIE? Kiedy gala Punchdown?

Brutalne liście spadną już dziś w Warszawie. Przed nami kolejna gala slapfightingu TOTALBet Punchdown 4! W jednym z najbardziej emocjonujących pojedynków Maciej „Big Jack” Jarema zmierzy się z Michałem „Ćwiartsonem” Linkiewiczem. To pierwszy w historii pojedynek niskorosłych na plaskacze! - Dość dziwnie się z tym czuje, że muszę przyjąć cios. Trenuję sporty walki, w których muszę się bronić lub unikać ciosów. Jest to dziwne wyzwanie, ale skoro jest to je wykonuję - mówi "Super Expressowi" Jarema. "Big Jack" przyznał, że myśli, że może znokautować swojego rywala. - Myślę, że jestem w stanie go znokautować, tak samo jak on mnie. Przypuszczam, że ma więcej siły, ale wystarczy dobrze trafić - dodał. Oprócz tego, zobaczymy dwie walki kobiet. Monika "Waldek" zmierzy się z Aleksandrą Jaworską, a Julia Sara Jaroszewska podejmie Adriannę Śledź. Nie zabraknie także pojedynku "Bonusa BGC" z "Żuromem" - to walka wieczoru sobotniego wydarzenia.

Aleksandra Jaworska przed TOTALbet Punchdown 4

TOTALBet Punchdown 4 GODZINA, DATA

Gala TOTALbet Punchdown 4 odbędzie się już w sobotę, 22 maja. TRANSMISJA z gali TOTALbet Punchdown4 dostępna będzie jedynie w usłudze PPV. Jej koszt wynosi 19,99 zł. PPV można wykupić W TYM MIEJSCU, WYSTARCZY KLIKNĄĆ. Początek gali zaplanowano na godzinę 20:00. Relacja z TOTALbet Punchdown 4 NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy.

Najnowsze