Świeczka

i

Autor: Pixabay

Przykra wiadomość

Tragiczna informacja obiegła Polskę. Nie żyje młody piłkarz, kulisy śmierci rozdzierają serce. Osierocił małe dziecko

2023-12-08 18:27

Przykre informacje ogarnęły Polskę. W wieku zaledwie 21-lat zmarł zawodnik Mirosław Wysocki, który występował w barwach Osy Ząbrowo. Piłkarz, występujący na pozycji napastnika i pomocnika zginął w wyjątkowo smutnych okolicznościach. Wysocki osierocił także 10-miesięczne dziecko, fani i przedstawiciele klubu w którym występował pogrążyli się w żałobie.

Przykre informacje ogarnąły całą Polskę. W wieku 21-lat  zmarł zawodnik Osy Ząbrowo Mirosław Wysocki. Piłkarz pracował także jako pracownik budowy i to właśnie w trakcie wykonywania swoich obowiązków zawodowych, spadając z rusztowania. Kibice pogrążyli się w żałobie.

Nie żyje Mirosław Wysocki. Zawodnik Osy Ząbrowo miał 21 lat

O śmierci Wysockiego poinformował portal InfoIława, przedstawiając szczegóły zgonu piłkarza.

- Upadek z wysokości doprowadził do zatrzymania funkcji życiowych mężczyzny. Strażacy po dojeździe na miejsce zdarzenia natychmiast podjęli reanimację, następnie przekazali poszkodowanego ratownikom medycznym. Niestety, pomimo podjętej akcji ratunkowej funkcji życiowych mężczyzny nie udało się przywrócić - poinformował mł. bryg. Grzegorz Różański, rzecznik prasowy Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie w rozmowie ze wspomnianym portalem.

Piłkarza pożegnał jego klub, zamieszczając poruszające pożegnanie za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

- Spoczywaj w pokoju Mirek.... [*]Nie możemy w to uwierzyć......Wyrazy współczucia dla rodziny, a w szczególności dla Pani Nikoli i małego Miłoszka - czytamy na profilu Osy Ząbrowo.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze