Wanda Icardi znowu SZOKUJE! Pokazała NAGIE ZDJĘCIE spod prysznica

2020-01-09 12:35 MD
Wanda Icardi pokazała nagie zdjęcie spod prysznica
Autor: Instagram / wanda_icardi Wanda Icardi pokazała nagie zdjęcie spod prysznica

Wanda Icardi nie daje o sobie zapomnieć. Znana skandalistka i żona napastnika Paris Saint-Germain, Mauro, opublikowała na Instagramie nagie zdjęcie spod prysznica. To nie pierwszy raz, kiedy kobieta decyduje się na podzielenie się w sieci bardzo intymnym momentem. A to jak zawsze wzbudziło spore zainteresowanie jej fanów.

33-latka swą sławę zawdzięcza skandalowi związanemu z jej życiem prywatnym. Zdecydowała się bowiem opuścić swojego męża, Maxiego Lopeza, aby związać się z jego młodszym kolegą z drużyny, Mauro Icardim. Związek pary przetrwał do dzisiaj i wspólnie wychowują dzieci. Kobieta stała się z czasem także agentką Argentyńczyka i zeszłego lata negocjowała jego transfer na zasadzie wypożtczenia z Interu Mediolan do Paris Saint-Germain.

Wanda często decyduje się publikować w Internecie gorące zdjęcia ze swojego życia prywatnego. Teraz postanowiła uczynić to po raz kolejny. Skandalistka zamieściła fotografię, na której występuje nago pod prysznicem.

Wanda Icardi nago pod prysznicem
Autor: Instagram / wanda_icardi Wanda Icardi nago pod prysznicem

Kobieta osiągnęła swój cel i po raz kolejny wzbudziła zainteresowanie wśród osób, które śledzą jej poczynania w Internecie. A tych na Instagramie jest całkiem sporo - konto żony napastnika PSG obserwuje 6 milionów osób.

Najnowsze