Widzew - ŁKS TV NA ŻYWO. I liga: Widzew - ŁKS STREAM ONLINE TRANSMISJA LIVE. Gdzie oglądać Widzew - ŁKS w TV Na jakim programie 16.09.2020

2020-09-16 12:09 PFK
Arkadiusz Malarz, ŁKS Łódź
Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Malarz

Widzew Łódź - ŁKS Łódź STREAM ONLINE NA ŻYWO I liga: Widzew - ŁKS TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Widzew - ŁKS w TV Na jakim programie mecz Widzew - ŁKS STREAM LIVE w INTERNECIE. Na tę chwilę kibice w Łodzi musieli czekać naprawdę długo. Widzew i ŁKS ponownie spotkają się na tym samym szczeblu rozgrywkowym. W środowy wieczór dojdzie do 65. derbów Łodzi, które elektryzują nie tylko kibiców z miasta włókniarzy. Gdzie obejrzeć Widzew - ŁKS TV NA ŻYWO Na którym kanale Widzew - ŁKS LIVE STREAM ONLINE.

Widzew - ŁKS Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Nowy trener Enkeleid Dobi nie spodziewał się chyba, że będzie miał tak fatalny początek w Widzewie. Jednak wierzy, że podczas derbowego spotkania jego podopieczni pokażą na co ich stać. - ŁKS ma dwa zwycięstwa na koncie, siedem bramek strzelonych, a my na odwrót - straciliśmy siedem goli - analizował dokonania obu zespołów szkoleniowiec Widzewa, którego wypowiedź cytuje oficjalna strona klubu. - Wszyscy jesteśmy zawiedzeni. Uważam, że nie zasłużyliśmy w obu tych spotkaniach na tak wysokie porażki. Ale stało się. To oznaka tego, że coś u nas nie funkcjonuje tak, jak powinno. Chciałbym powiedzieć, że liczę na to, że szczęście do nas wróci, ale wiem, że samo nie wróci. Będziemy musieli zostawić na boisku nie tylko zdrowie, ale też serce, duszę i wątrobę - zapewniał opiekun łodzian i docenił klasę przeciwników: - ŁKS to dobry zespół - podkreślił trener Dobi na klubowym portalu. - Ma trenera, który pracuje z nim od dłuższego czasu i widać tego efekty, bo wszyscy pamiętamy, jakie były jego wyniki na początku. Teraz drużyna umie już przekładać jego pomysły na grę i na pewno jest faworytem. Derby rządzą się jednak swoimi prawami, a mecz zaczyna się wynikiem 0:0. Zrobimy wszystko, aby zejść z boiska z podniesioną głową. To w takich meczach piłkarze pokazują swój prawdziwy charakter i osobowość - zaznaczył szkoleniowiec Widzewa. Gdzie obejrzeć mecz Widzew - ŁKS TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Informacja poniżej.

Widzew - ŁKS GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Widzew - ŁKS

Mecz Widzew Łódź - ŁKS Łódź w 2. kolejce I ligi zostanie rozegrany w środę 16 września. Początek spotkania Widzew Łódź - ŁKS Łódź o godzinie 19.10. Transmisja z meczu Widzew Łódź - ŁKS Łódź na antenie Polsat Sport News. Stream online z meczu Widzew Łódź - ŁKS Łódź dostępny w usłudze Ipla.

Najnowsze