Widzew Łódź - Korona Kielce TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Widzew Łódź - Korona Kielce STREAM ONLINE LIVE Widzew Łódź - Korona Kielce w TV Na jakim programie 20.02.2021

2021-02-20 17:32 PFK
Widzew Łódź
Autor: Cyfra Sport Widzew Łódź

Widzew - Korona TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Widzew - Korona STREAM ONLINE LIVE Widzew - Korona w TV Na jakim programie Widzew - Korona LIVE STREAM w INTERNECIE. Wracają rozgrywki 1. ligi. Piłkarze nadrabiają zaległości. Widzew podejmuje u siebie Koronę. To będzie starcie beniaminka 1. ligi ze spadkowiczem z Ekstraklasy. Łodzianie jesień ukończyli na 13. miejscu. Korona jest dwie lokaty wyżej i ma dwa punkty przewagi nad łódzkim rywalem. Jak obie drużyny wystartują w 2021 roku? W każdym razie oba kluby mierzą wysoko. Widzew chce wskoczyć na miejsca barażowe. Trener Enkeleid Dobi liczy, że dwa zaległe mecz pozwolą jego drużynie zbliżyć się do czołowej szóstki ligi. Gdzie oglądać Widzew - Korona w TV NA ŻYWO Na którym kanale Widzew - Korona STREAM LIVE ONLINE.

Widzew - Korona Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Widzew - Korona LIVE STREAM w INTERNECIE. Jak trener Widzewa Enkeleid Dobi ocenia rywala z Kielc? - Mamy swoje informacje na temat Korony, w której przez zimę dużo się zmieniło - powiedział Albańczyk cytowany przez oficjalną stronę łodzian. - Chcemy dobrze przygotować zawodników do tego spotkania. Powoli komponuję już pierwszą jedenastkę. Mam nadzieję, że nie wydarzy się już jakiś niespodziewany scenariusz. Nie ma już czasu na wymówki. Wiemy jakie postawiono przed nami cele. Dwa zaległe mecze mogą stanowić dla nas "tajną broń", która pomoże nam dołączyć do walki o pierwszą szóstkę w lidze - zaznaczył i odniósł się do kontuzji bramkarza Miłosza Mleczki: - Taka jest piłka nożna. Jest nam bardzo przykro, bo uraz był bardzo niefortunny. Jesteśmy postawieni w trudnej sytuacji, bo do gry zdolny jest jedynie Jakub Wrąbel i Konrad Reszka. Pracujemy razem z Tomaszem Wichniarkiem i Andrzejem Woźniakiem, aby znaleźć alternatywę. Czekamy na diagnozę, która odpowie na pytanie, czy Miłosza czeka operacja - wyznał trener Dobi, którego komentarz zamieścił oficjalny portal łódzkiego klubu. Mecz Widzew - Korona w zaległym meczu 16. kolejki 1. ligi w sobotę 20 lutego o godzinie 17.40. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Widzew - Korona GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Widzew - Korona

Mecz Widzew - Korona w zaległej 16. kolejce 1. ligi zostanie rozegrany w sobotę 20 lutego. Początek spotkania Widzew - Korona o godzinie 17.40. Transmisja tv na żywo z meczu Widzew - Korona w Polsat Sport Extra.

Najnowsze