Wiemy, gdzie i jak Anna Lewandowska świętuje urodziny. Obok mistrzyni

2021-09-07 14:02
Anna Lewandowska
Autor: fot. Marcin Gadomski/Super Express Anna Lewandowska obchodzi we wtorek 33. urodziny

Wtorek to wyjątkowy dzień dla Anny Lewandowskiej. Żona Roberta Lewandowskiego świętuje 33. urodziny i na brak wrażeń narzekać nie może. O wyjątkową niespodziankę zadbały najbliższe przyjaciółki Lewandowskiej. Najpierw był przepyszny tort w znanej knajpie w Warszawie, a potem coś na sportowo.

Lewandowska kocha sport i nawet w dniu swoich urodzin z niego nie zrezygnowała. A dokładniej rzecz ujmując o spalenie kalorii po spożyciu tortu zadbały jej przyjaciółki.

Lewandowski mówi do żony publicznie po angielsku. Dlaczego?

Czas na słodkości był w popularnym Bistro Olkuska na warszawskim Mokotowie. Tam, poza słodyczami, był czas na życzenia i prezenty. A potem panie ruszyły nad wodę. O opalaniu i leżeniu plackiem na plaży nie było jednak mowy.

Przyjaciółki przygotowały dla Lewandowskiej oryginalną niespodziankę. Żona Roberta Lewandowskiego w dniu swoich 33. urodzin uczyła się... wiosłować. I to w jakim towarzystwie. Poza przyjaciółkami nad wodą pojawiła się Agnieszka Kobus-Zawojska, która na niedawnych igrzyskach olimpijskich w Tokio zdobyła srebrny medal w wioślarskiej czwórce podwójnej.

Agnieszka Kobus-Zawojska w dorobku ma także brąz w czwórce podwójnej igrzysk w Rio de Janeiro oraz trzy medale mistrzostw świata, w tym złoty w Płowdiw (czwórka podwójna, 2018 r.). Trzeba przyznać, że przyjaciółki nie mogły znaleźć dla Lewandowskiej lepszej nauczycielki!

Tak zmieniała się Anna Lewandowska. Mamy zdjęcia z dzieciństwa. Ale metamorfoza

Anna Lewandowska i Agnieszka Kobus-Zawojska
Autor: fot. instagram.com/annalewandowskahpba Anna Lewandowska i Agnieszka Kobus-Zawojska
Anna Lewandowska świętowała urodziny na torze wioślarskim
Autor: fot. instagram.com/annalewandowskahpba Anna Lewandowska świętowała urodziny na torze wioślarskim
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze