Wybory 2020 niedemokratyczne? Mocny wpis Cezarego Kucharskiego! Uderzył w TVP

2020-07-13 7:07 MSo
Cezary Kucharski
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Cezary Kucharski

Wciąż nie znamy wyników wyborów prezydenckich, a już pojawiają się głosy o tym, że mogły one zostać sfałszowane. Nie brakuje tych, którzy zarzucają brak uczciwości przeciwnikom. Były reprezentant Polski i były poseł Cezary Kucharski uważa, że nie były to "demokratyczne wybory". Przedstawił nawet na to swój dowód, uderzając w TVP.

Cała Polska czeka na całościowe wyniki wyborów prezydenckich 2020! Różnica między dwoma kandydatami jest niewielka, a to tylko dodatkowo podgrzewa emocje. Oczywiście nie brakuje zarzutów dotyczących uczciwości elekcji. Czy rywalizacja między Andrzejem Dudą i Rafałem Trzaskowskim rzeczywiście była nieuczciwa i niedemokratyczna? Tak twierdzi były reprezentant Polski i były poseł na Sejm Cezary Kucharski.

Znany dziennikarz sportowy do senatora: „P*** się”. Został zawieszony

II Tura wyborów: tak głosowali Polacy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- To nie były uczciwe i demokratyczne wybory - stanowczo napisał na Twitterze "Kucharz". Jeden z obserwujących go użytkowników poprosił o dowody w tej sprawie. Kucharski odpowiedział, wrzucając jedynie link do jednego z artykułów Rzeczpospolitej pod tytułem "OBWE o TVP: publiczny nadawca narzędziem kampanijnym".

O godz. 02:00 w noc powyborczą pojawiły się najnowsze sondażowe wyniki late poll z 90% komisji wyborczych. Według nich, przewaga aktualnego prezydenta Andrzeja Dudy wzrosła do 51 procent. Rafał Trzaskowski ma dwa punkty procentowe mniej.

Na Trzaskowskiego w wyborach głosowali przede wszystkim ludzie w wieku od 18 do 29 roku życia. W tej grupie wiekowej mógł liczyć na aż 64,4% głosów. Duda był najczęściej wybierany spośród wyborców powyżej 60 roku życia (61,7%).

Wybory prezydenckie 2020: Na kogo głosowali przedstawiciele różnych grup wiekowych?

Najnowsze