Zagłębie Sosnowiec - ŁKS TV NA ŻYWO. I liga: Zagłębie Sosnowiec - ŁKS STREAM ONLINE TRANSMISJA LIVE. Gdzie oglądać Zagłębie Sosnowiec - ŁKS w TV Na jakim programie 19.09.2020

2020-09-19 16:58 PFK
Arkadiusz Malarz, ŁKS Łódź
Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Malarz

Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź STREAM ONLINE NA ŻYWO I liga: Zagłębie - ŁKS TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Zagłębie - ŁKS w TV Na jakim programie mecz Zagłębie - ŁKS STREAM LIVE w INTERNECIE. Piłkarze ŁKS-u znakomicie poczynają sobie po spadku z Ekstraklasy. W trzech kolejkach pierwszej ligi wygrali trzy mecze i są wiceliderem. Mogą pochwalić się wyśmienitym bilansem: dziewięć strzelonych bramek i żadnej straconej. To dobrze świadczy o obronie i bramkarzu Arkadiuszu Malarzu. W poprzedniej kolejce ŁKS pokonał Widzew 2:0 w derbach Łodzi. Dokonał tego na boisku rywala. Jak pójdzie podopiecznym trenera Wojciecha Stawowego w konfrontacji z Zagłębiem Sosnowiec? Gdzie obejrzeć Zagłębie - ŁKS TV NA ŻYWO Na którym kanale Zagłębie - ŁKS LIVE STREAM ONLINE.

Zagłębie - ŁKS Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Jak podała oficjalna strona Zagłębie Sosnowiec zmierzy się z ŁKS-em po raz 75. Gospodarze w trzech kolejkach odnieśli zwycięstwo i dwa razy przegrali. Jak będzie z łodzianami? - ŁKS to bardzo dobra drużyna, która ma indywidualności, potrafi grać w piłkę - zaznaczył w rozmowie z oficjalną stroną klubu Patryk Małecki, pomocnik Zagłębia. - Ale my musimy się skupić przede wszystkim na sobie, a nie na rywalu. Chcemy zagrać jak najlepszy mecz i zainkasować trzy punkty - stwierdził były reprezentant Polski i dodał: - Byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby na trybunach była taka sama atmosfera jak w meczu z Tychami. To kibice pomogli nam wygrać tamto spotkanie. Chciałbym dodać, że jak są kibice na trybunach to nam piłkarzom łatwiej się gra. Atmosfera jaką oni tworzą bardzo nam pomaga, każdy z nas daje 100 procent z siebie. Przy pustych trybunach to wszystko dziwnie wyglądało. Ja najlepiej się czuję jak wygrywamy mecz, zdobywamy trzy punkty i wtedy mogę podejść do kibiców i bawić się razem z nimi - przyznał Patryk Małecki w rozmowie z oficjalną stroną Zagłębia Sosnowiec. Gdzie obejrzeć mecz Zagłębie - ŁKS TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Informacja poniżej.

Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź

Mecz Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź w 4. kolejce I ligi zostanie rozegrany w sobotę 19 września. Początek spotkania Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź o godzinie 17. Transmisja z meczu Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź nie będzie w telewizji. Stream online z meczu Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź dostępny w usłudze Ipla.

Najnowsze