Dwanaście dziewczyn i panda Aleksandra Przybysz (z czerwoną wstążką) musi znaleźć sposób na podzielenie nagrody

2004-03-29 1:25 Tomasz Chmurzyński

Jak podzielić maleńką pandę między 12 kobiet? Będzie miał o czym dumać trener BKS Bielsko Zbigniew Krzyżanowski. Jego drużyna wywalczyła Puchar Polski, a nagrodą dla zwycięskiej ekipy jest błękitnosrebrny najmłodszy produkt rodziny Fiata.

Kiedy poprzednim razem rozgrywano w Bielsku-Białej Puchar Polski ogłoszono, że najlepsza siatkarka zawodów, Ewa Kowalkowska, wróciła do rodzinnej Bydgoszczy wygranym "maluchem". To nieprawda, bo pani Ewa po pierwsze nie bardzo mieściła się do pojazdu, a po drugie, ponad 500-kilometrowa wyprawa rachitycznym autem nie należała do przyjemności.

Tym razem jednak sponsorzy ufundowali godną nagrodę dla najlepszej drużyny. Ale jak zadowolić całą ekipę gospodyń, która w finale pokonała 3:0 Gwardię Wrocław?

 

- To ja mam kluczyki od pandy i niech mnie szukają - żartowała po meczu Ola. - Uff. Muszę odpocząć. To pierwszy puchar w mojej karierze, chociaż w finale grałam trzy razy. Puchar już mamy, na mistrza Polski czekamy. Tak śpiewają kibice w Bielsku, ale do tego jeszcze daleka droga - zakończyła.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze