Polska - Serbia: KIEDY mecz? O której godzinie i gdzie TRANSMISJA TV? GODZINA meczu Polska - Serbia w MŚ

2018-09-27 19:46 MŻ, CH
MŚ siatkarzy 2018, Fabian Drzyzga, Polska - Serbia
Autor: FIVB Fabian Drzyzga rozgrywa piłkę podczas meczu Polska - Serbia w II rundzie MŚ 2018

Polska - Serbia: KIEDY mecz? O której godzinie i gdzie TRANSMISJA TV? MŚ siatkarzy, III faza mecz Polska - Serbia GODZINA? Mecz Polska - Serbia 27.09.2018 O której godzinie? Mecz Polska - Serbia TRANSMISJA STREAM ONLINE Gdzie oglądać LIVE w INTERNECIE i TELEWIZJI mecz Polska - Serbia w MŚ III faza. Polscy siatkarze walczą w mistrzostwach świata, broniąc wywalczonego cztery lata temu tytułu. Po meczu z Serbią awansowali do III fazy, w której na początek zagrają... znowu z Serbią. III faza MŚ siatkarzy: Polska - Serbia NA ŻYWO O której godzinie? GODZINA MECZU Polska - Serbia w MŚ siatkarzy.

Polska - Serbia: KIEDY mecz? O której godzinie i gdzie TRANSMISA TV z meczu Polska - Serbia 27 września GODZINA. Po rozgromieniu Serbii 3:0 i awansie od najlepszej szóstki mistrzostw świata polscy siatkarze poznali rywali w III rundzie, która wyłoni półfinalistów turnieju. W czwartek i piątek w Turynie Biało-Czerwonych czeka najpierw ponowne starcie z Serbami, a potem walka z gospodarzami, Włochami. W losowaniu przeprowadzonym w turyńskim hotelu trafiliśmy w sumie nie najgorzej, bo w równoległej grupie znalazły się największe potęgi światowej siatkówki - mistrzowie olimpijscy Brazylijczycy, mistrzowie Europy Rosjanie i silni Amerykanie, którzy jako jedyni nie przegrali jeszcze na mundialu. Któregoś z tych potentatów zabraknie w strefie medalowej. - Nie przywiązywałem wagi do tego, jak ułoży się losowanie. Jest w porządku, oba zespoły są w naszym zasięgu, z tej grupy absolutnie można awansować do czwórki. Trzymamy wszystko w swoich rękach. Musimy zagrać siatkówkę z jajem, tak jak przeciwko Serbii w niedzielę - powiedział „Super Expressowi”przed wylotem do Włoch kapitan Biało-Czerwonych Michał Kubiak, dodając, że ma do zrealizowania konkretny plan. - Chcieliśmy jechać do Turynu i tam się wybieramy, ale jeszcze nic nie wygraliśmy. Teraz możemy zająć w najgorszym wypadku szóste miejsce, ale taka pozycja mnie nie zadowala. Chciałbym osiągnąć w tym turnieju coś więcej - zapowiada Kubiak, który ostatnio miał spore problemy ze zdrowiem i przyjmował antybiotyki. - Te trzy dni przerwy są dla mnie jak zbawienie. Oczywiście pierwszy dzień spędziliśmy w podróży, ale poza tym dwa będziemy w innym miejscu, we Włoszech. Nie chcę powiedzieć: w normalnym kraju, ale na pewno w takim, w którym jest normalna kuchnia, która mi odpowiada. Będzie czas na relaks i odcięcie się od tego, co się działo w Bułgarii. Poza wszystkim, jesteśmy mocno skupieni na meczu z Serbią, na który w czwartek trzeba po prostu wyjść i go wygrać - powiedział Kubiak.

Pollska - Serbia GODZINIA MECZU w III fazie MŚ TRANSMISJA ONLINE. Reprezentacja Polski siatkarzy dotarła do Turynu, gdzie w czwartek rozpocznie III rundę mistrzostw świata. W walce o półfinał zaczniemy od drugiego w ciągu kilku dni starcia z Serbią, by w piątek zmierzyć się z Włochami. - Z Serbami gra się nam dobrze, oni nam po prostu leżą - przekonuje środkowy Jakub Kochanowski. Nasi siatkarze rozbili Serbów 3:0 w ostatnim meczu II rundy decydującym o awansie do szóstki i nie pozwolili im dosłownie na nic. Rywale, którzy mieli już w reku awans, w pewnym momencie zupełnie odpuścili i po prostu dograli mecz. W czwartek to już nie będzie wyglądać tak gładko. - Bardzo się cieszę, że znowu zagramy z Serbami i że oni chcieli rewanżu na nas - nie ukrywa „Kochan”. - Myślę, że spokojnie możemy się z nimi znowu pobić. Oni słabiej przyjmują i słabiej bronią, a generalnie zespoły, które jesteśmy w stanie odrzucić od siatki zagrywką, nam pasują - komentuje nasz środkowy. - Jest oczywiste, że czwartkowy mecz będzie przebiegał zupełnie inaczej niż ostatni, ale jeśli zagramy ponownie tak dobrze, to wynik może być podobny. Udowodniliśmy i sobie, i innym, że potrafimy grać naprawdę kosmiczną siatkówkę. Jeśli utrzymamy taką formę w kolejnych meczach, możemy bić się o złoty medal - uważa Kochanowski. Polacy trafili do teoretycznie łatwiejszej grupy w III rundzie, bo przecież to w równoległej będą walczyć potentaci, Rosja, Brazylia i USA. Kochanowski ostrzega przed myśleniem, że będzie łatwiej. - Teoretycznie można powiedzieć, że mamy łatwiejszą grupę, a potem w praktyce okazuje się, jak jest naprawdę. Taki turniej jak mistrzostwa świata, lubi zaskakiwać i już parę niespodzianek tutaj mieliśmy, więcej niż niektórzy by sobie życzyli. Po dwóch meczach okaże się, czy mieliśmy lepszą drogę. Zakładam, że cięższy może być mecz z Włochami, bo to kompletna drużyna, mająca za sobą kibiców - analizuje nasz siatkarz.

O której godzinie mecz Polska - Serbia w MŚ siatkarzy, III faza. Układ powienien sprzyjać polskim siatkarzom. Gdyby stało się tak, że i Polacy, i Włosi pokonaliby w III rundzie Serbów, to piątkowa, ostatnia potyczka Biało–Czerwonych z Italią mogłaby być meczem przyjaźni, bo obie drużyny miałyby awans w kieszeni. - Nie ma czegoś takiego jak mecz przyjaźni, bo to spotkanie wciąż może decydować o pierwszym miejscu w grupie, a ono ma znaczenie przy rozstawieniu na półfinał - przypomina nasz środkowy Jakub Kochanowski, który zdradził, że podczas mundialu zupełnie nie czyta informacji o siatkówce i komentarzy na temat swojej dobrej gry. - Pochwały nie dochodzą do mnie z prostego powodu: staram się odcinać od wszelkich opinii na nasz temat, bo często są przesadnie negatywne i nie mają podstaw w rzeczywistości. Cieszę się, że mogę pomagać drużynie i nie ciągnę jej w dół. A co do komentarzy w internecie, to dawno temu nauczyłem się, że jest tam bardzo niewiele treści wartych przeczytania - dodaje Kuba Kochanowski.

MŚ: Polska - Serbia KIEDY mecz? O której godzinie i gdzie TRANSMISJA ONLINE i TV? Mecz Polska - Serbia w III fazie siatkarskich MŚ zostanie rozegrany w czwartek 27 września. Początek meczu Polska - Serbia o godzinie 20.30 czasu polskiego. Transmisję NA ŻYWO z meczu Polska - Serbia śledzić można na antenach Polsatu Sport, Super Polsatu, TVP Sport i TVP 1. STREAM ONLINE dostępny będzie na stronach Sport.tvp.pl (darmowy) oraz w serwisie Ipla (płatny). Sport.se.pl zaprasza na tekstową relację LIVE z meczu Polska - Serbia!

Najnowsze