Transferowy HIT Apatora Toruń? Działacz potwierdził zainteresowanie

2020-10-13 19:30 MF
Grzegorz Zengota
Autor: Marcin Gadomski Grzegorz Zengota

Apator Toruń wywalczył awans do PGE Ekstraligi, a działacze tego klubu już układają listy z nazwiskami potencjalnych wzmocnień na przyszły sezon. Na celowniku włodarzy Apatora znalazł się właśnie Grzegorz Zengota, który wrócił do regularnego ścigania po niemal dwuletniej przerwie.

Grzegorz Zengota wrócił na tor pod koniec sezonu 2020 po niemal dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzją nogi. Żużlowiec w trzech ostatnich meczach Polonii Bydgoszcz czarował jak za najlepszych lat, a w ostatnim spotkaniu z Ostrovią był blisko zdobycia kompletu punktów (11+1). Nic więc dziwnego, że interesują się nim kluby PGE Ekstraligi, które kompletują składy na przyszły sezon. Sporo mówiło się o przejściu Zengoty do GKM-u Grudziądz, ale wydaje się, że klub z Hallera 4 jest bardziej zainteresowany pozyskaniem Krzysztofa Kasprzaka ze Stali Gorzów. Czy zatem Zengocie bliżej jest do Apatora?

Niemożliwe nie istnieje. Zengota wrócił do ścigania i został bohaterem Polonii Bydgoszcz!

Dominik Kubera POSTANOWIŁ: "Może popełniam największy błąd życia?"

- Skłamałbym, gdybym powiedział, że nie jesteśmy zainteresowani Grzegorzem Zengotą. Oczywiście jest to jedna z opcji, którą rozpatrujemy - powiedział członek Rady Nadzorczej toruńskiego klubu Adam Krużyński w rozmowie z portalem "WP Sportowefakty".

Najnowsze