Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra TV TRANSMISJA NA ŻYWO GDZIE OBEJRZEĆ Żużel dzisiaj 7.08.2020 Włókniarz - Falubaz STREAM ONLINE LIVE Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra w TV Na jakim programie żużel dzisiaj

2020-08-07 1:45 CH, MF
Włókniarz Częstochowa
Autor: Cyfra Sport Włókniarz Częstochowa

Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra STREAM ONLINE NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ Żużel dzisiaj 7.08.2020 PGE Ekstraliga Włókniarz - Falubaz TV TRANSMISJA NA ŻYWO Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra w TV Na jakim programie żużel dzisiaj w TV 7 sierpnia 2020 ROW Rybnik - GKM Grudziądz LIVE STREAM w INTERNECIE. Trwa już 9. kolejka meczów w żużlowej PGE Ekstralidze. Piątkowy hit Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra zapowiada się bardzo interesująco. To starcie dwóch kandydatów do występu w wielkim finale. Kto będzie górą na torze w Częstochowie? KIEDY mecz Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra O KTÓREJ GODZINIE mecz Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie obejrzeć żużel dzisiaj na żywo Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra STREAM LIVE ONLINE Na którym kanale żużel 7 sierpnia.

Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra STREAM ONLINE LIVE Żużel dzisiaj w TV

W drugim piątkowym meczu Włókniarz podejmie w Częstochowie Falubaz Zielona Góra i na papierze jest to jeden z najciekawszych meczów 9. kolejki PGE Ekstraligi. I to pomimo faktu, iż w pierwszym spotkaniu żużlowcy Włókniarza wręcz zmiażdżyli rywali z Zielonej Góry. Ostatnio jednak liderzy częstochowskich "Lwów" przeżywają mały kryzys formy, natomiast Falubaz jest kompletnie inną, lepszą drużyną niż na początku sezonu. Pierwszy mecz Falubazu z Włókniarzem w 2. kolejce PGE Ekstraligi zakończył się pogromem gospodarzy. Częstochowianie jeździli w Winnym Grodzie jak natchnieni i momentami mecz przypominał pokazowy sparing. Znakomicie szarżowali wtedy Jason Doyle (14+1), Leon Madsen (13+1) czy Fredrik Lindgren (10+2), czego efektem było przekonujące zwycięstwo 59:31. W ciągu niewiele ponad miesiąca wiele się zmieniło, zarówno w jednej, jak i drugiej drużynie i wynik piątkowego meczu jest sprawą otwartą. Od tamtej pory podopieczni Piotra Żyty wygrali z GKM-em (48:42), uzyskali remis, który został uznany za sukces we Wrocławiu (45:45), pokonali Stal (50:40), Motor (52:38) i ROW (57:33). Przegrali jedynie Unią Leszno (43:47), ale postawili faworytom twarde warunki i przez jakiś czas nawet sensacja wisiała w powietrzu. Nic więc dziwnego, że żużlowcy z Grodu Bachusa zajmują 2. miejsce w ligowej tabeli, a kibice po cichu marzą o walce o medale. Na kim opierają nadzieje? W dobrej formie jest ostatnio doświadczony Piotr Protasiewicz, który ze średnią biegową 1,750 jest drugim najskuteczniejszym zawodnikiem Falubazu w tym sezonie. 45-latek w ostatnim meczu ligowym z ROW-em (57:33) zdobył 11 punktów z dwoma bonusami. W spotkaniu z „Rekinami” wybornie pojechał Martin Vaculik, który uzyskał komplet 15 punktów.

Włókniarz - Falubaz STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Kibice Włókniarza Częstochowa nie mają ostatnio zbyt wiele powodów do optymizmu. Najpierw była niespodziewana porażka u siebie z Motorem Lublin (43:47), potem tylko ośmiopunktowe zwycięstwo z beniaminkiem z Rybnika (49:41), a w poprzedniej kolejce remis z GKM-em Grudziądz (45:45), który należy uznać za sukces, wszak grudziądzanie prowadzili jeszcze przed biegami nominowanymi. Niepokoi szczególnie forma liderów częstochowskich "Lwów”, czyli Fredrika Lindgrena, Jasona Doyle’a i Leona Madsena. Pewnym pozytywem jest dobry występ 19-letniego Jakuba Miśkowiaka w Grudziądzu, który zdobył 12 punktów. Mecz Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra dzisiaj o godzinie 20.30. Poniżej awizowane składy na to spotkanie.

Awizowane składy:

Włókniarz Częstochowa:

9. Rune Holta
10. Jason Doyle
11. Fredrik Lindgren
12. Paweł Przedpełski
13. Leon Madsen
14. Mateusz Świdnicki
15. Jakub Miśkowiak

Falubaz Zielona Góra:

1. Antonio Lindbäck
2. Martin Vaculík
3. Michael Jepsen Jensen
4. Piotr Protasiewicz
5. Patryk Dudek
6. Norbert Krakowiak
7. Mateusz Tonder

Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra STREAM ONLINE NA ŻYWO Gdzie oglądać żużel dzisiaj

Mecz Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra w 9. kolejce żużlowej PGE Ekstraligi zaplanowano na piątek 7 sierpnia. Początek meczu Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra o godzinie 18. Transmisja tv na żywo z meczu Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra na antenie Eleven Sports 1. Stream online wykupić można na stronach elevensports.pl, canalplus.com/pl a także w usługach Ipla TV, Player.pl, NC+ GO i platformie streamingowej Play Now. TUTAJ INFORMACJE JAK OGLĄDAĆ MECZ ZA DARMO

Najnowsze