BABCIA byłej dziewczyny pięściarza wrzuciła ZDJĘCIE z rozkwaszonym nosem. Sportowiec trafił za kraty!

2020-04-01 9:13 JWa
Scott Fitzgerald
Autor: Instagram / scottfitz91 Scott Fitzgerald

Dalsza kariera Scotta Fitzgeralda stanęła pod ogromnym znakiem zapytania. W Internecie pojawiło się bowiem zdjęcie jego byłej dziewczyny z pokiereszowaną twarzą. Fotkę do sieci wrzuciła babcia poszkodowanej. Policja szybko złapała pięściarza, który trafił na 24 godziny do aresztu. Sprawa jest w toku.

Scott Fitzgerald na zawodowych ringach stoczył dotąd 14 walk. Brytyjczyk wszystkie swoje starcia wygrał i był na dobrej drodze do ciekawej kariery. Teraz jednak może mieć ogromny problem. We wtorek wyszedł z aresztu po 24 godzinach spędzonych za kratkami. Wszystko przez zdjęcie, jakie Linda Hetherington Lamb wrzuciła do Internetu. Babcia byłej dziewczyny pięściarza opublikowała fotkę, na której wnuczka ma rozbity nos i podpisała ją: "Szalony człowiek Scott Fitzgerald właśnie zrobił to mojej wnuczce Rhiannon".

Informację o prowadzeniu podobnej sprawy przekazał rzecznik policji Lancashire. - Mężczyzna w wieku 28 lat z Preston został aresztowany pod zarzutem napaści po incydencie, do którego doszło na Ryenalds Crescent. Czynności są obecnie w toku - podał funkcjonariusz. Tymczasem Fitzgerald po wyjściu zza krat postanowił uraczyć 51 tysięcy obserwujących na Instagramie swoim... rapem.

Zamaskowani bandyci PRZYWIĄZALI legendę do krzesła i kazali mu na to patrzeć. Byli BRUTALNI -> SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Super Raport 30 III

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Scott Fitzgerald swoją twórczość zaczął od obrazowego opisu 24 godzin w celi. Naszpikowany przekleństwami amatorski rap był później kontynuowany. W dalszej części pięściarz opisywał kolejne osoby ze swojego życia.

Najnowsze