Ewa Brodnicka zmierzyła swoje DUŻE PIERSI! Rozmiar stanika zaskakuje! WIDEO

2020-05-23 9:56 CH
Ewa Brodnicka za ciężka o piersi
Autor: INSTAGRAM Ewa Brodnicka za ciężka o piersi

Ewa Brodnicka jest gwiazdą polskiego boksu, a popularność zdobyła nie tylko popisami w ringu ale również - a może przede wszystkim - dzięki urodzie. Seksowna "Kleo" doskonale wie, jak bardzo podoba się facetom i doskonale to wykorzystuje, budując swój wizerunek. Teraz Brodnicka znów namieszała w internecie. Na Instagramie zamieściła film, na którym... mierzy centymetrem swoje efektowne piersi. Jaki był wynik tych pomiarów? Zobaczcie WIDEO.

Ewa Brodnicka lubi prowokować. Na Instagramie często zamieszcza odważne filmy i zdjęcia. W ten sposób buduje popularność. Niedawno „Kleo” podzieliła się z fanami fotką, na której grała na pianinie półnaga, prezentując efektowny tatuaż. Wcześniej zaprezentowała swoją kobiecą pupę, zdradzając, czego oczekuje od mężczyzn. Teraz mistrzyni świata WBO wagi superpiórkowej znów podniosła ciśnienie męskiej części swoich kibiców. Opublikowała wideo, na którym mierzy centymetrem obwód w biuście. - Wiele osób pyta mnie, jaki mam rozmiar stanika - stwierdziła na początku nagrania, po czym dokonała pomiaru. - 96 centymetrów - ogłosiła ich wynik. - Więc dobie teraz obliczcie, jaki to jest rozmiar - dodała. - Zrób to jeszcze raz, ale bez koszulki - skomentował jeden z fanów...

Piękna golfistka w bikini przegrała zakład. Miała trafić do jacuzzi [WIDEO]

Ewa Brodnicka ostatnią walkę stoczyła 7 marca. Pokonała wtedy w Dzierżoniowie Djemillę Gontaruk na punkty i po raz piąty obroniła pas mistrzyni WBO w wadze superpiórkowej. W kolejnym pojedynku miała zadebiutować na rynku amerykańskim. Do walki z Mikaelą Mayer jednak nie doszło. Plany pokrzyżował wybuch epidemii koronawirusa.

SEKSOWNA modelka OGOLIŁA gwiazdę reprezentacji Polski NA ŁYSO i porównuje go do JAJKA! ZDJĘCIA

Najnowsze