Tomasz Gromadzki i Wasyl Halycz

i

Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Tomasz Gromadzki i Wasyl Halycz 17 września zmierzą się w walce o 100 tysięcy złotych

Gorąco! Dymy przed finałem Gromdy między Zadymą a Wasylem! W tle żona Gromadzkiego

2021-08-25 19:27

Wydawało się, że między panami Tomaszem "Zadymą" Gromadzkim i Wasylem Halyczem nie ma złej krwi. Wystarczył jednak jeden niewinny wpis w mediach społecznościowych, by zagotowało się między finalistami Gromdy, którzy już 17 września zmierzą się w wielkim finale o 100 tysięcy złotych!

Kilka godzin temu Gromadzki wrzucił na swoje media społecznościowe plakat zapowiadający wielki finał. Przy okazji oznaczył jeden z tatuaży rywala, a wszystko to skomentował kilkoma zdaniami.

"Nawet Vasyl myśli że wygram i wytatuował sobie moją podobiznę z napisem INVICTUS -niezwyciężony ? Chyba, że macie inne pomysły, dlaczego mógł to uczynić ? Czekam na Wasze propozycję ?" - napisał Gromadzki.

Oliwy do ognia dodała jego żona Alicja Gromadzka. "Jesli Vasyl zainteresowany jest moim mężem, to chyba ze mną powinien się bić o niego? Na Gromdzie i tak nie za wiele mu ta walka da, bo to nie żadna walka w parterze. Chyba, że planuje klinczować dużo. ?" - napisała na Facebooku.

Mocne słowa przed finałem Gromdy: Będzie musiał mnie zabić!

I się zaczęło! Początkowo w internecie dyskutowali Wasyl i Alicja Gromadzka, ale po jednym z wpisów do akcji wkroczył także "Zadyma".

"Sralycz, głupi to jest twój wyraz twarzy na tym zdjęciu i w sumie na każdym ? Głupka to ja zrobię z Ciebie siedemnastego, ale w ringu ;D Chciałbym napisać, że już się nie mogę doczekać, ale nieee.... mam wyjeba... Co się odwlecze, to nie uciecze ?" - napisał Gromadzki, ale na odpowiedz Wasyla nie trzeba było długo czekać. "Śmieszny jesteś widziałeś się w lustrze ? 17 twoja szczeka będzie złamana ! Dobrze ze ta walka odbędzie się jak ci łapka zagoiła ?" - zaznaczył Halycz.

Dramatyczne chwile. Córka Fury'ego trafiła na OIOM! "Wojowniczka jak tata"

Na tym się nie skończyło. Wasyl dodał, że Gromadzki jest żałosny, na to ten odpisał:

"Żałośnie to się czyta twoje wypowiedzi ? Nakręcasz się w postach, bo widzę, że ciśnienie ci skacze na myśl o walce ze mną. Pobawiłem się chwilę w twoje gierki, ale i tak mnie nie zdekoncentrujesz. Palisz się i twoja psychika ci każe to robić i ja to widziałem w twoich oczach. ? Czułem twój strach".

Ostatnie słowo, przynajmniej na razie, należało do Halycza.

"Rozszarpie ci jak wilk małego grubego domowego terriera teraz już nie przyłożysz i nie unikniesz walki ?" - zakończył Ukrainiec.

No cóż, na 17 września czekamy zatem z jeszcze większą niecierpliwością!

Tak bawili się goście na weselu Krzysztofa Głowackiego. Piękne sceny! Szpilka i goście imprezowali na całego (TYLKO U NAS)

Zadyma wygrał KRWAWY TURNIEJ na GROMDA 4! Pierwszy wywiad po wyjściu ze SZPITALA | Andrzej Kostyra
Najnowsze