Uczestnicy turnieju Gromda 6

i

Autor: fot. Gromda Uczestnicy turnieju Gromda 6

Gromda 6: sprzedawca i kierowca tira wchodzą do gry! Znamy kolejnych uczestników turnieju

2021-09-06 10:56

Czterech bijoków z różnych światów stanie do brutalnej i krwawej walki na gołe pięści. Uliczne boje kontra ringowe doświadczenie. Jedno jest pewne na GROMDA wszystko ma znaczenie, ale najbardziej liczy się czy masz charakter i tzw. cohones. Jeden moment i tracisz lub zyskujesz wszystko. Gala Gromda 6 już 17 września.

Coraz mniej niewiadomych przed niezwykle interesująco zapowiadającą się galą Gromda 6. Właśnie poznaliśmy czterech kolejnych uczestników turnieju.

Szpilka w MMA czy boksie? Jasna deklaracja promotora! Dwa nazwiska w grze

W szranki staną Przemysław "Reksio" Rekowski, Daniel "Japa" Utkowski, Mateusz "Świr" Wijas oraz Arkadiusz "Karabin" Sauter.

"Reksio" to sprzedawca instalacji fotowoltaicznych, który ma za sobą ponad 150 walk w kickboxingu oraz 15 w boksie. W jego CV jest m.in. brązowy medal mistrzostw świata w kickboxingu. Z kolei "Japa" to terapeuta  zawodowy kierowca tira, który jest postrachem ulic - od 17 lat nie zaznał smaku porażki!

"Karabin" to wojownik z przeszłością, który ma w dorobku brązowy medal mistrzostw Polski w boksie. Natomiast "Świr" to pracownik fizyczny, który może pochwalić się niezwykle doświadczeniem zebranym na ulicy!

Wspomniana czwórki stanie do rywalizacji w turnieju, który wyłoni rywala dla najlepszego podczas Gromdy 5 Bartłomieja "Balboy" Domalika.

Największą atrakcją gali Gromda 6 będzie jednak walka o sto tysięcy złotych - w ringu zmierzą się Tomasz "Zadyma" Gromadzki oraz Wasyl Halycz.

Wrzosek ciężko nokautuje legendę K-1! Badr Hari padł na deski [WIDEO]

Mateusz Borek ma ZAKAZ od ŻONY. Poszło o MISS GROMDY
Najnowsze