Knockout Boxing Night

i

Autor: Twitter Knockout Boxing Night

Potworny nokaut na gali Knockout Boxing Night. Od tego nagrania przechodzą ciarki, pięściarz nie był w stanie się podnieść

2022-06-24 21:53

Jeśli przychodzić na gale bokserskie, to właśnie dla takich nokautów, jaki miał miejsce podczas KnockOut Boxing Night 22 w Kielcach. W jednej z pierwszych walk sobotniego wieczoru Oskar Wierzejewski skrzyżował rękawice z Arturem Górskim. Pojedynek nie potrwał długo, bo nie wyszedł nawet za pierwszą rundę, ale krótki czas starcia wynagrodził potworny nokaut na Górskim.

Głównym wydarzeniem gali zorganizowanej w Hali Legionów w Kielcach było starcie Michała Cieślaka z Enrico Koellingiem. Polak powrócił na ring po czterech miesiącach od zaciętej walki z Lawrencem Okolie o pas mistrza świata. Wcześniej również nie zabrakło ciekawych starć, a kibice mogli złapać się za głowy zwłaszcza w trakcie walki Wierzejewski - Górski.

Totalna metamorfoza Artura Szpilki. Do wszystkiego się przyznał. Doszło do wielkiej przemiany

Od początku pojedynek był niebywale zacięty i coś wielkiego wisiało w powietrzu. Na czterdzieści sekund przed zakończeniem pierwszej rundy Wierzejewski wyprowadził potworny prawy sierpowy, a że jego rywal próbował uderzyć lewym, był całkowicie odsłonięty. Dlatego też Górski całą siłę ciosu przyjął na szczękę. Pięściarz padł jak rażony piorunem i miał ogromne problemy z powrotem do pozycji stojącej. Sędzia nie miał wyjścia i przerwał pojedynek.

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze