Arkadiusz Tańcula musiał dostać tlen! Okropne widoki po walce z Murańskim. Potrzebne były nosze

2021-05-15 23:05 Mateusz Wysokiński
Tańcula Fame MMa
Autor: screen/FameMMATV

Arkadiusz Tańcula padł po walce z Mateuszem Murańskim. Pięściarz nie miał siły podnieść się po walce z Fame MMA, a samemu Tańculi były potrzebny tlen. Mimo że to pierwszy z rywali zaprezentował się lepiej w trakcie walki i wygrał dwie rundy, to Murański ma się za zwycięzce. Jak sam mówi, nie zamierza podać swojemu rywalowi ręki, uważa się za mentalnego zwycięzce i nawołuje do rewanżu na oktagonie Fame MMA.

Arkadiusz Tańcula wygrał walkę z Mateuszem Murańskim. Mimo wielkich kontrowersji w trakcie walki, która była wyjątkowo brutalna, sędziowie zadecydowali, że w trakcie dwóch pierwszych rund to Tańcula był o wiele lepszy. Walka była jednak bardzo wyczerpująca dla pierwszego z rywali, który padł po zakończonym pojedynku i nie był w stanie skomentować swojego tyumfu. Taki stan rzeczy nie spodobał się Murańskiemu, który zaczął wyzywać swojego przeciwnika i kwestionować wynik sędziów. Takich scen w trakcie Fame MMA nie było.

Arkadiusz Tańcula padł po walce. Trzeba było podać tlen

O ile walka Tańculi była bardzo brutalna, to sceny po walce były jeszcze bardziej wstrząsające. Tańcula padł na ring i nie był w stanie rozmawiać z dziennikarzami, taki stan zirytował Murańskiego, który twierdzi, że zwyciężył w trakcie starcia. Zdjęcia po starciu przerażają, takich scen nie widzieliśmy od dawna. Kontrowersyjne wydaje się także samo zachowanie Murańskiego, który mówi, że nie docenia mistrza, który po walce słania się na własnych nogach i musiał dostać tlen.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze