Arkadiusz Tańcula

i

Autor: SE Arkadiusz Tańcula

tańcula nie zawalczy

Arkadiusz Tańcula wypada z walki na FAME 17! Fatalna kontuzja na chwilę przed galą, wiemy co się stało

2023-01-19 19:33

Na kilkanaście dni przed galą FAME 17, federacja poinformowała, że nie dojdzie do walki Arkadiusza Tańculi z Maksymilianem "Wiewiórem" Wiewiórką. Wszystko bowiem przez kontuzję Arka, która dyskwalifikuje go z rywalizacji na lutego gali, która odbędzie w TAURON Arenie Kraków. Federacja szuka nowego przeciwnika dla "Wiewióra", a Tańcula postanowił krótko skomentować swoją sytuacje.

Pojedynek Arkadiusz Tańculi z Maksymilianem "Wiewiórem" Wiewiórką został zapowiedziany już podczas ubiegłej gali FAME MMA 16 i podczas kolejnego wydarzenia, które odbędzie się 3 lutego w TAURON Arenie Kraków mieli oni zmierzyć się o pas, którego posiadaczem jest obecnie "Wiewiór". Niestety tylko mieli, bo na kilkanaście dni przed FAME 17 okazuje się, że Arkadiusz Tańcula wypada z pojedynku przez kontuzję, co zostało już potwierdzone przez organizację. 

Fatalne wieści tuż przed FAME MMA 17! Arkadiusz Tańcula kontuzjowany. Walka z "Wiewiórem" odwołana

Arkadiusz Tańcula nabawił się urazu mięśnia uda (całkowite uszkodzenie głowy przyśrodkowej mięśnia 4-głowego), który niestety wyklucza go z walki o pas mistrzowski ? Jego pojedynek z Wiewiórem zostaje przełożony na FAME 18. - czytamy w poście FAME MMA na Instagramie. Nowy rywal "Wiewióra" ma zostać ogłoszony w najbliższą sobotę.

Arkadiusz Tańcula wypada z walki na FAME 17! Fatalna kontuzja na chwilę przed walką, wiemy co się stało

Sytuację, w której się znalazł, krótkim wpisem w mediach społecznościowych skomentował również sam poszkodowany. - Już przywykłem, że ciągle mam pod górę... To normalne, bo przecież tam właśnie zmierzam - napisał krótko gwiazdor FAME MMA na swoim Instagram Stories. Starcie Tańcula - Wiewiór przyjdzie nam zobaczyć na następnej gali po FAME 17.

Sonda
Kto wygra walkę Boxdel - Paweł Jóźwiak?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze